Materiał informacyjny

29.ALEJA

29.ALEJA
Materiał informacyjny

Wyobraź sobie wyjątkową inwestycję w centrum Krakowa, oddaloną od Rynku Głównego jedynie o 2,5 km. W otoczeniu dawnych rogatek miejskich, pięknego starodrzewu, w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni wyższych i centrów biznesowych

Zostań bohaterem własnej, fascynującej opowieści w miejscu stworzonym właśnie dla Ciebie. Poznaj 29. Aleję i napisz z nami swój scenariusz życiowej fabuły. Oddajemy w Twoje ręce 29. Aleję – osiedle, którego głównym motywem jest kinematografia. W obrębie inwestycji znajdziesz wiele odwołań do kina i filmu w postaci dekoracyjnych detali i aranżacji części wspólnych. Tutaj poczujesz się jak prawdziwa gwiazda filmowa.

29.ALEJA

Lokalizacja u zbiegu al. 29 listopada i ul. Prandoty, w sąsiedztwie Starego Miasta, daje Ci możliwość prowadzenia aktywnego życia towarzyskiego, a także korzystania z bogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej miasta. Nieważne, czy masz ochotę na wieczorny spacer po Rynku, czy na mniej lub bardziej szalone zakupy w Galerii Krakowskiej. Stąd masz po prostu wszędzie blisko.

W pobliżu inwestycji znajdują się ponadto liczne centra biurowe oraz prestiżowe krakowskie uczelnie: Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Rolniczy, Politechnika Krakowska i Akademia Górniczo-Hutnicza.29. Aleja jest również bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta, a w odległości zaledwie kilku kroków od osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej zarówno linii autobusowych jak i tramwajowych. Jeśli dodamy do tego bliskość Dworca Głównego, a także dogodny wyjazd z miasta w kierunku Katowic i Warszawy, otrzymamy obraz jednego z najkorzystniej położonych osiedli w Krakowie.

29.ALEJA

W pierwszych dwóch etapach inwestycji oddajemy do dyspozycji mieszkańców trzy 6-piętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 296 zróżnicowanych, funkcjonalnych mieszkań od 1- do 4-pokojowych, o metrażach od 26 m2 do 98 m2. Zaprojektowaliśmy również miejsca parkingowe (zarówno naziemne, jak i w garażu podziemnym), stacje dla rowerów, wózkownie, plac zabaw oraz dostępne wyłącznie dla ruchu pieszego bezpieczne zielone dziedzińce. Przestrzeń wspólna będzie zaaranżowana zgodnie z filmowym duchem osiedla - życzymy miłego odbioru!

29.ALEJA

Status inwestycji
bud. A1 budowa zakończona, budynek A2 III kw. 2020, budynek D II kw. 2021

Adres inwestycji:
Kraków, ul. Prandoty 10, 10A, 10B

Kontakt:
Biuro Sprzedaży Grupy BUMA
Kraków ul. Wadowicka 3
Tel: 12 290 05 05
E-mail: mieszkania@buma.com.pl

Agnieszka Hałoń
Tel: 694 320 700
E-mail: a.halon@buma.com.pl

Katarzyna Żołnierczyk
Tel: 694 320 900
E-mail:k.zolnierczyk@buma.com.pl

Łukasz Ruszkiewicz
Tel: 694 320 800
E-mail: l.ruszkiewicz@buma.com.pl

Paweł Tryka
Tel: 694 347 200
E-mail: p.tryka@buma.com.pl

Strona inwestycji: www.29aleja.pl
Fan Page: www.facebook.com/Osiedle29.Aleja

Strona dewelopera: www.buma.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.