Aktywne spotkania przy stole

Czytaj dalej
Fot. Karolina Rokitnicka
Karolina Rokitnicka

Aktywne spotkania przy stole

Karolina Rokitnicka

W czwartek w Zespole Szkół nr 3 w Golubiu-Dobrzyniu odbył się II Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Wzięło w nim udział około 60 zawodników reprezentujących 12 szkół.

Rywalizowali w trzech kategoriach:

Rozegrano 90 meczów. Pierwsze miejsca zajęli: Daria Grabowska, Jarosław Trejderowski, Zuzanna Gapińska, Kamil Romanowski, Roksana Gapińska i Nikodem Rak. Atrakcją dodatkową była wizyta zawodników KS Energa Manekin, którzy pokazali jak wygląda profesjonalny trening i tenis na wysokim poziomie.

Karolina Rokitnicka

Praca w mediach to moja pasja. Przez wiele lat zajmowałam się dziennikarstwem informacyjnym, wydarzeniowym, przygotowywaniem relacji, przeprowadzaniem interwencji. Szczególnie bliskie mi są sprawy lokalne, dotyczące Golubia-Dobrzynia, samorządowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych. Bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się, zmian i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). 


Od grudnia 2022 roku pracuję w dziale SEO, głównie na szczeblu regionalnym i krajowym. Mam też wydarzeniowe dyżury w województwie, przygotowując informację o wypadkach czy utrudnieniach w regionie.  Ponadto zdarza mi się przygotowywać informacje lokalne z Golubia-Dobrzynia, które trafiają na portal Nasze Miasto Golub-Dobrzyń oraz Gazeta Pomorska/Golub-Dobrzyń.


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.