Aleksandra i Gabriel Gwiazdoniowie z Przemyśla robią personalizowane buty. Ich klientami są osoby z całego świata [WIDEO, ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Norbert Ziętal
Norbert Ziętal

Aleksandra i Gabriel Gwiazdoniowie z Przemyśla robią personalizowane buty. Ich klientami są osoby z całego świata [WIDEO, ZDJĘCIA]

Norbert Ziętal

Zaczynali od kącika w studenckim mieszkaniu w Krakowie. Dzisiaj mają firmę w Przemyślu. Aleksandra i Gabriel Gwiazdoniowie robią personalizowane buty dla klientów z całego świata.

Zaczynali od kącika w studenckim mieszkaniu w Krakowie. Z czasem otworzyli profesjonalny warsztat i biuro w Przemyślu. Dzisiaj Aleksandra i Gabriel Gwiazdoniowie robią personalizowane buty dla klientów z całego świata, a ich talenty zauważyły największe autorytety branży custom shoes, czyli butów wykonywanych na życzenie klienta.

W dalszej części przeczytasz:

 • jak własciciel znanej firmy obuwniczej zareagował na spersonalizowane dla niego buty
 • kto najczęściej korzysta z personalizowanych butów
 • o przełomowym zamówieniu, które przemyskie małżeństwo otrzymalo od klientki z USA
 • jak to możliwe, że buty w ciagu dnia zmieniają kolory
Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 12,30 zł co 5 dni.

  już od
  12,30
  /5 dni
Norbert Ziętal

Od 1996 roku zajmuję się opowiadaniem historii różnych osób i miejsc. Tekstami, zdjęciami, filmami oraz infografikami. Zaczynałem w malutkim tygodniku w Przemyślu, w którym nie było komputerów, używało się tam jeszcze maszyn do pisania. Przynosiłem do tej redakcji wydruki z domowego komputera. Dzisiaj Internet to podstawa, cały warsztat multimedialnego dziennikarza można zmieścić w niewielkim smartfonie a biuro „urządzić” w dowolnym miejscu. A jutro? The sky is the limit - ogranicza nas tylko wyobraźnia. Jestem członkiem hobbystycznej, międzynarodowej grupy zajmującej się sztuczną inteligencją, w tym botami pracującymi dla mediów. Pewnie za jakiś czas to one zastąpią dziennikarzy-ludzi. W pracy zajmuję się szeroką tematyką. Najlepiej czuję się w tematach gospodarczych, finansowych, nowych technologii, podróżniczych, służb mundurowych, politycznych, samorządowych, historycznych. Lubię „odkrywać” i opowiadać historie ciekawych, szerzej nieznanych ludzi. Prywatnie uwielbiam podróżować, jednak bez pośrednictwa biur turystycznych. Z moimi dwiema córkami, 6- i 9-letnią, wspólnie poznajemy świat kodowania komputerów, social mediów i klocków Lego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetakrakowska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.