APARTAMENTY POD DĘBOWCEM

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

APARTAMENTY POD DĘBOWCEM

Materiał informacyjny

Inwestycja położona jest zaledwie kilka km od centrum miasta Bielska-Białej. W budynku oznaczonym jako C pozostało 11 mieszkań oraz w budynku D 27 mieszkań.

Apartamenty pod Dębowcem cieszą się niemalejącą popularnością wśród Bielszczan i nie tylko.

Dobra sprzedaż, to przede wszystkim dobrze zaprojektowane mieszkania. Obecnie na rynku najbardziej poszukiwane są mieszkania o niewielkiej powierzchni, ale z dostateczną liczbą oddzielnych pomieszczeń. W naszej ofercie znajdują się duże mieszkania 3- pokojowe 57m2, 2-pokojowe o powierzchni 39,5 m2 i 42 m2. Posiadamy także kawalerki o powierzchni 29 m2.

Apartamenty pod Dębowcem są dla klientów ceniących sobie ciszę, bliskość gór, ale także szybki dojazd do centrum miasta. W naszej ofercie znajdują się lokale dla rodzin z dziećmi, ale również dla singli i par.

Atutem osiedla jest bliskość przystanków komunikacji miejskiej, bliskość sklepu Żabka, apteka, a także ścieżki pieszo-rowerowe.

Inwestycję realizuje BUD-MAX DEVELOPMENT, firma jest deweloperem roku 2019 i działa na rynku od 2005 roku. Na terenie Bielska-Białej firma zrealizowała inwestycje takie jak m.in. osiedle Promienne, osiedle Apartamenty Olszówka, biurowiec przy ul. Karpackiej, osiedle Dworkowa, domki jednorodzinne, budynki wielorodzinne przy ul. Krakowskiej.

https://apartamentypoddebowcem.pl/

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.