Materiał informacyjny

Apartamenty Widok – nowa inwestycja we Włoszczowie

Apartamenty Widok – nowa inwestycja we Włoszczowie
Materiał informacyjny

Dobrze wiemy, jak ważną decyzją jest zakup własnego mieszkania. Z tego powodu robimy wszystko co w Naszej mocy, aby Nasza inwestycja spełniała wszystkie Państwa wymagania i odpowiadały na każdą Państwa potrzebę. Projektujemy budynki zgodnie z nowoczesną myślą architektoniczną, a jednocześnie nie zapominamy o miejscach rekreacyjnych, terenach zielonych czy placach zabaw dla dzieci.
Inwestycja Widok
to przedsięwzięcie jednoetapowe, w ramach którego powstaną 105 lokale mieszkaniowe o metrażach od 37m² do 135m².

O inwestycji

105 apartamenty 1-5 pokojowe. Każde z balkonem oraz dostępem do garażu podziemnego, który jest połączony bezpośrednio windą. Wysoki standard wykończenia części wspólnych sprawi, że przyjemnie i wygodnie będzie się korzystało z infrastruktury budynku. Lokalizacja jest kierowana przede wszystkim do osób, chcących wyrwać się ze zgiełku większego miasta i cieszyć się ciszą, zielenią, i bliskością wszelkich usług oraz miejsc kulturowych. Apartamenty Widok to zdecydowanie miejsce dla Ciebie!

O lokalizacji

Miejsce, w którym znajduje się inwestycja jest z pewnością wyjątkowe. Włoszczowa – to tutaj będą znajdować się nasze Apartamenty. Lokalizacja jest doskonała dla tych którzy poszukują harmonii pomiędzy odpoczynkiem, a życiem w centrum. Budynek będzie znajdował się za nowym kościołem ks. Józefa Pawłowskiego, a dokładniej koło plebani. Apartamenty Widok są zlokalizowane na terenie gwarantującym wspaniały widok. Z dala od zgiełku, jednocześnie zachowując bliską odległość od centrum miasta. Na parterze budynku będzie przedszkole, żłobek i bawialnia dla dzieci, dlatego rodzice nie będą musieli martwić się o poszukiwanie dodatkowego czasu na przewiezienie dzieci do innych placówek. Na tym samym poziomie będą znajdować się również lokale usługowe do wynajęcia. W zasięgu ręki znajdują się również szkoły, boiska, stadion, basen gdzie można aktywnie spędzać swój wolny czas. W pobliżu znajdują się również sklepy, punkty gastronomiczne, a także kino. Dużym atutem jest bliska odległość służby zdrowia, a także apteki. Już teraz będzie dzieliło Cię tylko kilka kroków między spokojnym i cichym terenem, a tętniącym życiem miasta.

W okolicy

W najbliższej okolicy osiedla „Widok” znajdują się między innymi:

Nowoczesny design

Mając na uwadze Państwa wymogi, zaprojektowaliśmy funkcjonalne i nowoczesne układy pomieszczeń, dbając o atrakcyjność lokali na każdej kondygnacji w całym budynku. Dzięki zastosowaniu dużych okien, lokale są jasne i pełne słońca. Precyzyjnie zaaranżowane tereny zielone nadają miejscu wyjątkowy charakter. Z myślą o najmłodszych, zrealizowaliśmy atrakcyjny plac zabaw. Zagospodarowana w ten sposób przestrzeń stwarza idealne warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Nowoczesne warunki

Architekci dodatkowo zadbali o atrakcyjne zagospodarowanie, części dachu, na którym powstanie ogólnodostępny ogród dla mieszkańców budynku. Zakończenie budowy planowane jest na III-IV kwartał 2021 roku. W mieszkaniu istnieje możliwość:

Biuro Sprzedaży

Potrzebujesz więcej informacji odnośnie sprzedaży mieszkań? Skontaktuj się!
600-600-542

biuro@apartamentywloszczowa.pl

ks. bpa Jaworskiego, 29-100 Włoszczowa
apartamentywloszczowa.pl

Apartamenty Widok to zdecydowanie miejsce dla Ciebie!

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.