Bania Velo - rowerowy urlop w Tatrach

Czytaj dalej
.

Bania Velo - rowerowy urlop w Tatrach

.

Hotel Bania jest znany z propagowania termalnego relaksu poprzedzonego aktywnym wypoczynkiem, świadczy o tym sama nazwa Hotel Bania **** Thermal & Ski.

Dbanie o kondycję fizyczną to element dobrego zdrowia, które - to nie wyświechtany slogan - jest najważniejsze. Specjalnie dla swoich Gości, Hotel Bania przygotował dedykowaną ofertę Bania Velo dla entuzjastów rowerów. Możecie przyjechać do Białki Tatrzańskiej z własnymi rowerami albo wypożyczyć je na miejscu (także elektryczne...).

Wybór wycieczek należy do Was - możecie:

Opisane poniżej aktywności fakultatywne możecie dołączyć do swojego planu urlopu - już przy rezerwacji (wybierając dedykowaną ofertę rowerową Bania Velo, która zawiera wycieczki w cenie) lub już podczas pobytu, zapisując się na recepcji.


Wycieczki indywidualne z transportem Bania Busem

Chcecie urozmaicić urlop wycieczką rowerową? Rowery możecie przywieźć ze sobą lub wypożyczyć na miejscu, a pracownicy Hotelu dowiozą Was do punktu startowego trasy, przygotują prowiant na drogę i odbierą z punktu zbiórki. Przejazdy Bania Busem odbywają się kilka razy w tygodniu, w zależności od warunków pogodowych. Dzięki temu nie musicie martwić się transportem i pozostaje jedynie cieszyć się rowerową przygodą w pięknych, górskich krajobrazach.

Udogodnienia:Proponowane trasy

Kids on Bikes


Kids on Bikes to propozycja dla najmłodszych miłośników 2 kółek. Zapraszamy na 4 godzinną wycieczkę po bezdrożach na trasach dostosowanych dla danej grupy wiekowej, podczas której dzieci są odbierane z Hotelu transportem zorganizowanym i przewożone do Nowego Targu, gdzie celem wycieczki będzie jazda drogami rowerowymi, po rezerwacie przyrody Bór na Czerwonem. Podczas pokonywanej trasy przewidziane są liczne przerwy.

Grupy: maksymalnie 5 - 6 osobowe na jednego przewodnika z podziałem na wiek: 6-8 lat, 9-11 lat, 12-14 lat, 15-17 latWycieczki zorganizowane z przewodnikiem

Drugą opcją jest skorzystanie z wycieczki zorganizowanej z przewodnikiem, prowadzonej przez firmę organizującą wyjazdy rowerowe w całej Europie. Mamy do wyboru wycieczki familijne lub bardziej wymagające trasy, czy to Śladami Tour de Pologne, czy bardziej w stylu MTB w Gorcach.

Podczas wycieczek zorganizowanych zapewniamy:Zadzwoń aby poznać szczegóły
+48 18 53 44 370

Bania Velo - urlop z rowerami

.

plus.gazetakrakowska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.