Błyskotliwa kariera w telewizji i wielki zawód w małżeństwie

Czytaj dalej
Fot. Sylvia Dabrowa
Paweł Gzyl

Błyskotliwa kariera w telewizji i wielki zawód w małżeństwie

Paweł Gzyl

Kiedy była nastolatką, ojciec zostawił ją, aby realizować swe marzenia o wielkim biznesie. Choć potem naprawił relacje z rodziną, córka wychowywała się w poczuciu, że jest gorsza od innych. Starała się więc być idealna pod każdym względem. Nie pomogło - jej mąż także ją zostawił. Dlatego długo nie potrafiła zaufać innemu mężczyźnie. Do niedawna

Kilka dni temu do internetu trafił dramatyczny apel Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Byli małżonkowie zabrali wspólnie głos po raz pierwszy od swego rozwodu w 2006 roku. Nic dziwnego - sprawa jest bowiem poważna.

„Nasza córka Pola Lis jest od jakiegoś czasu w ohydny sposób szantażowana ujawnieniem do publicznej wiadomości spreparowanych, nieprawdziwych dokumentów i mejli. Z ich treści wynika, że celem jest zniszczenie reputacji nie tylko jej, ale całej naszej rodziny. Być może motywacją są względy polityczne” - głosi oświadczenie byłej pary.

Kinga Rusin i Tomasz Lis proszą media o niepublikowanie niesprawdzonych informacji dotyczących ich córki, które ewentualnie mógłby im przesłać szantażysta, sugerując, że wiąże się to z odpowiedzialnością za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji. W internecie od razu zaroiło się od słów wsparcia dla rodziców Poli.

Chcąc nie chcąc Kinga Rusin i Tomasz Lis znów powrócili na pierwsze strony plotkarskich serwisów. A wydawało się, że temat ich związku jest wreszcie za nimi. Tomasz Lis w ostatnich latach poświęcił się prowadzeniu „Newsweeka” i politycznej działalności przeciw obecnemu rządowi, a Kinga Rusin znalazła spełnienie u boku nowego ukochanego. Przeszłość jednak do nich powróciła.

Gorsze dzieciństwo

Swoje zainteresowanie telewizją Kinga zawdzięcza zapewne matce chrzestnej - Danucie Rinn. Często bywała u niej w domu, gdzie odbywały się za czasów PRL-u przyjęcia, na które schodziły się najbardziej znamienite postacie ze świata rodzimej rozrywki i sztuki.

Czytaj więcej i dowiedz się, jak rozwijała się kariera Kingi Rusin i dlaczego ucierpiało na niej życie towarzyskie. 

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 18,45 zł co 5 dni.

    już od
    18,45
    /5 dni
Paweł Gzyl

Dziennikarz Działu Kultura Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego. Muzyka, film, książka. 


 


Moja kariera: 


Zaczynałem w drugiej połowie lat 80. w magazynie muzycznym "Non Stop", potem pisałem do kolejnych wydawnictw tego typu - "Rock & Roll" i "Music Globe". Na początku lat 90. zostałem dziennikarzem "Tygodnika Małopolska" wydawanego przez "Solidarność" w Krakowie. Potem pisałem do "Tygodnika AWS", który powstał w miejsce tegoż periodyku. 


Od 2001 roku piszę do "Dziennika Polskiego", a od 2011 - również do "Gazety Krakowskiej". Specjalizuję się w wywiadach z gwiazdami show-biznesu - piosenkarkami, aktorkami, prezenterkami telewizyjnymi. Zapowiadam koncerty i premiery filmowe, piszę recenzje płyt. 


Moją pasją jest nowoczesna muzyka elektroniczna. Piszę o niej do serwisu internetowego "Nowa Muzyka". 


 Moje teksty: 


https://plus.dziennikpolski24.pl/iza-krzan-zeby-pracowac-w-mediach-trzeba-miec-do-siebie-duzy-dystans/ar/c13-16795215


https://plus.dziennikpolski24.pl/piotr-adamczyk-roznorodnosc-rol-i-miejsc-w-ktorych-pracuje-daje-mi-najwieksze-spelnienie/ar/c13-16700659


https://plus.dziennikpolski24.pl/joanna-kulig-ludzie-czesto-wstydza-sie-tego-co-tak-naprawde-jest-ich-atutem/ar/c13-16647327


 

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Weredyk

Prymitywna dzida. Jaki maz, taka zona. Malo oczytana, zawistna karierowiczka. Przykre ze tacy ludzie robia takie kariery w tym durnym kraiku nad Wisla. Pozostanie pewnie przyspawana do durnej telewizji do konca zycia.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.