Daniel Dreyer

"Boimy się, że sąsiad wysadzi nasz dom w powietrze"

"Boimy się, że sąsiad wysadzi nasz dom w powietrze" Fot. Google
Daniel Dreyer

- Boimy się, że sąsiad - tak, jak groził - wysadzi nasz dom w powietrze - mówią lokatorzy budynku przy ul. Dąbrówki.

- Kilka dni temu biegał po klatce schodowej i krzyczał, że nas tu wszystkich wysadzi w powietrze. W środę strażacy gasili pożar w jego mieszkaniu. Kolejny już raz! Boimy się, że naprawdę odkręci gaz i... Będzie z tego tragedia! - mówi jeden z lokatorów budynku przy ul. Dąbrówki 3 w Tarpnie.

Lokatorzy: - Mamy podstawy, aby się bać

Mieszkańców dodatkowo zaniepokoiło zdarzenie, o którym informowaliśmy w „Pomorskiej” wczoraj: w jednym z mieszkań w bloku na osiedlu Mniszek wybuchły opary paliwa z bioko-minka. Choć to tylko kominek dekoracyjny, to eksplozja była na tyle silna, że uszkodziła jedną ze ścian budynku. Na szczęście, jest to ściana działowa, a nie nośna. Nie było potrzeby ewakuowania mieszkańców.

Mieszkańcy mówią, że o swoich obawach zawiadomili administrację budynku: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami. Więcej w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.