Był już karany za gwałty na nastolatkach. Robert K. z Grudziądza znowu trafił za kratki

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
(PA)

Był już karany za gwałty na nastolatkach. Robert K. z Grudziądza znowu trafił za kratki

(PA)

Robert K. został tymczasowo aresztowany bo jest podejrzany o molestowanie dwóch nastolatek. Ponadto z jedną miał odbyć też stosunek seksualny. Kilka lat wcześniej siedział już w więzieniu za gwałt i doprowadzenie do „innych czynności seksualnych” małoletnich dziewcząt.

Sprawa, którą aktualnie prowadzi prokuratura, dotyczy dwóch nastolatek, które nie ukończyły jeszcze 15 lat. Podejrzany miał m.in. dotykać miejsca intymne dziewcząt, a z jedną współżyć. Miejscem popełniania czynów były mieszkania dziewcząt. - Z materiału dowodowego wynika, że Robert K. był znajomym rodzin nastolatek - mówi Magdalena Chodyna, zastępca prokuratora rejonowego w Grudziądzu.

Nie przyznaje się do winy

Ta bulwersująca sprawa ujrzała światło dzienne teraz, ale do przestępstw miało dojść już kilka lat temu. Dlaczego dopiero teraz sprawą zajmują się śledczy? Ze względu na dobro śledztwa i pokrzywdzonych, prokuratura na razie nie chce tego ujawniać.
- Podejrzany nie przyznał się do zarzucanych czynów. Twierdzi, że są to pomówienia i nic takiego się nie wydarzyło - dodaje prokurator Magdalena Chodyna.

Jak się okazuje, mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa. „Pomorska” dotarła do poprzednich wyroków Roberta K. Szczegóły poznasz w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 66% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
(PA)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.