Były prezes Geotermii Grudziądz z kolejnymi zarzutami

Czytaj dalej
Aleksandra Pasis

Były prezes Geotermii Grudziądz z kolejnymi zarzutami

Aleksandra Pasis

Nie zakończył się jeden proces byłego szefa „solanek” i jego współpracownika oraz Jacka M., szefa firmy, która brała udział w przebudowie basenu zewnętrznego, a już szykuje się kolejny.

Na ławie oskarżonych ponownie zasądą Marcin R. i Kamil Ż. W sumie usłyszeli oni 66 nowych zarzutów! Z materiału dowodowego zebranego przez śledczych wynika, że w związku z ich przestępczą działalnością Geotermia Grudziądz straciła w sumie ponad 22 tysiące złotych. Obu oskarżonym grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat.

 Marcin R. i pracownik Kamil Ż. są oskarżeni o kolejne wyłudzenia. Co im grozi? Jak przebiega proces? O tym w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Aleksandra Pasis

W grudziądzkim oddziale Gazety Pomorskiej pracuję kilka lat. Zajmuję się głównie tematyką związaną z samorządem, sprawami społecznymi oraz kryminalnymi. Praca z ludźmi, a dokładniej ich historie: jedne dramatyczne, inne zabawne, jest jednocześnie tym co sprawia mi dużą satysfakcję. A najważniejsze - uczy pokory. Po pracy lubię jeździć na rowerze. W czasie urlopu - podróżuję. Gdy znajduję wolną chwilę wieczorem sięgam po książki. Tradycyjne. Papierowe. Tak jak tradycyjna Gazeta Pomorska.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.