Sławomir Bromboszcz

Chrzanów. "Cabańska Fala" przestanie straszyć

Edward Molenda pokazuje podwieszany sufit, z którego odpadają kawałki farby. Konieczny jest remont i jego wymiana na nowy Edward Molenda pokazuje podwieszany sufit, z którego odpadają kawałki farby. Konieczny jest remont i jego wymiana na nowy
Sławomir Bromboszcz

Z modernizacją krytej pływalni „Cabańska Fala” w Chrzanowie nie można było już dłużej czekać. Przewidziano m.in. wymianę systemu filtracji wody, by spełniała ona wszelkie normy jakości.

Kryta pływalnia „Cabańska Fala” w Chrzanowie zostanie zamknięta na 10 tygodni. Jest to związane z modernizacją obiektu. Użytkownicy pływalni muszą więc uzbroić się w cierpliwość, ale za to potem mogą liczyć na lepsze warunki niż te jakie były dotychczas.

Prace rozpoczną się 18 września i potrwają do 30 listopada tego roku. - Nie można było już dłużej zwlekać, trzeba było wykonać te prace - mówi Edward Molenda, dyrektor krytej pływalni.

Po pierwsze wymieniony zostanie podwieszany sufit, który od lat straszy swoim wyglądem. Problemy z nim pojawiły się już w 2004 r., czyli zaledwie cztery lata po uruchomieniu basenu. Okazało się, że projekt zawierał błędy, były też niedoróbki budowlane. Wentylacja nie działała prawidłowo, a ze świetlików na dachu przeciekała woda.

Z dalszej części tekstu dowiesz się jakie prace zostaną wykonane oraz co stałoby się na basenie, gdyby nie przeprowadzono remontu

Pozostało jeszcze 62% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bromboszcz

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.