Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Dariusz Woźniak o WSB-NLU, klęsce Miasteczka Multimedialnego i wyborach samorządowych

Czytaj dalej
Fot. Janusz Bobrek
Janusz Bobrek

Dariusz Woźniak o WSB-NLU, klęsce Miasteczka Multimedialnego i wyborach samorządowych

Janusz Bobrek

Zacznę od gratulacji!
Dziękuję.

Jest pan jednym z najwierniejszych pracowników uczelni, bo związanym z nią od 1999 roku. Kiedy kadra WSB powoli się wykruszała i odchodzili z pretensjami pana koledzy, to pan nadal tu był. To „rektorowanie” to nagroda?
Mam nadzieję, że rektorowanie to nie jest sposób nagradzania lojalności, a raczej przejaw tego, że właściciel ma zaufanie co do wizji i kierunku rozwoju, jaki chcę realizować w WSB-NLU. Z uczelnią jestem związany od lat. Mieszkam też w Nowym Sączu. Jestem gorącym zwolennikiem ideałów tej uczelni.

Został Pan rektorem WSB-NLU czy tylko Wyższej Szkoły Biznesu?
WSB-NLU, nadal mamy umowę partnerską z NLU.

W jakim etapie jest teraz uczelnia, czy to rozwój, stabilizacja czy walka o utrzymanie na rynku?
W tym momencie możemy powiedzieć, że uczelnia się rozwija. Mieliśmy oczywiście w przeszłości czasy słabsze. Ostatnie dwa lata to próba stabilizacji, a teraz możemy myśleć już o rozwoju.

Ilu studentów ma obecnie uczelnia?
W tym momencie mamy około dwóch tysięcy studentów i słuchaczy, z czego większa część to studenci niestacjonarni oraz studenci podyplomowi, którzy studiują w trybie wspartym naszą platformą edukacyjną Cloud Academy. Mniejsza część to studenci dzienni, Studenci dzienni to głównie obcokrajowcy. Chcemy budować może niewielki, ale bardzo międzynarodowy kampus. Studentów stacjonarnych jest łącznie 350 osób.

Czytaj więcej:

 • Kogo spoza Polski ciągnie na studia do Nowego Sącza?
 • Kto ma szanse zostać prezydentem Nowego Sącza?
Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 12,30 zł co 5 dni.

  już od
  12,30
  /5 dni
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Janusz Bobrek

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetakrakowska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.