Szymon Kozica

Dobre przetarcie przed Ligą Mistrzów

Vladimir Dragicević po I kwarcie miał na koncie 8 punktów i 4 zbiórki Fot. Mariusz Kapała Vladimir Dragicević po I kwarcie miał na koncie 8 punktów i 4 zbiórki
Szymon Kozica

Stelmet BC pewnie wygrał w Warszawie.

Legia to beniaminek ekstraklasy, do której wróciła po 14 sezonach błąkania się po parkietach nie tylko pierwszej, lecz także drugiej czy nawet trzeciej ligi. Utytułowana jest dużo bardziej niż Stelmet, ale to odległe czasy, bo po siedem złotych medali mistrzostw Polski sięgnęła w latach 50. i 60. Dziś w swoich szeregach ma koszykarzy znanych z występów w klubie z Zielonej Góry: Mateusza Jarmakowicza, Grzegorza Kukiełkę i Łukasza Wilczka.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Szymon Kozica

Z „Gazetą Lubuską” jestem związany od lipca 2000 roku - wtedy przyszedłem na praktyki do Działu Sportowego. Pracuję w redakcji w Zielonej Górze. Interesuję się sportem, ze szczególnym uwzględnieniem lekkiej atletyki i żużla, a także tym, co dzieje się w Zielonej Górze. Uwielbiam żywe lekcje historii, czyli wspomnienia Czytelników pochodzących z Kresów i nie tylko z Kresów. Czas wolny chętnie spędzam z książką w ręku. Moim ulubionym autorem jest Gabriel García Márquez, który o sobie mówił tak: „W gruncie rzeczy nie jestem ani nie będę nikim więcej niż jednym z szesnaściorga dzieci telegrafisty z Aracataki”.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.