Daniel Dreyer

Dyrektor szpitala w Grudziądzu ma zastrzeżenia do audytu. Na marginesie

Dyrektor szpitala w Grudziądzu ma zastrzeżenia do audytu. Na marginesie
Daniel Dreyer

111 zastrzeżeń do raportu sporządzonego po audycie w szpitalu podpisał Marek Nowak, dyrektor lecznicy.

Brak rzetelnej analizy, mijanie się z prawdą, insynuacje, kreowanie alternatywnej rzeczywistości, a nawet błędy językowe - autorom raportu z firmy „Formedis” wytknął Marek Nowak. Tuż przed świętami szpital na swojej stronie internetowej opublikował raport po kontroli rozbudowany o 111 zastrzeżeń dopisanych na marginesach i podpisanych przez dyrektora.

Brak rzetelnej analizy, mijanie się z prawdą, insynuacje, kreowanie alternatywnej rzeczywistości, a nawet błędy językowe - autorom raportu z firmy „Formedis” wytknął Marek Nowak. Więcej o sprawie w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.