Iwona Marciniak

Ekshumacja Sebastiana Karpiniuka. Będzie protest kolegów z PO i przyjaciół posła

Ojciec Sebastiana Karpiniuka, Marek Karpiniuk (radny PO w latach 2010 - 2014) przy grobie syna w piątą rocznicę katastrofy. Zmarł rok później. Fot. Iwona Marciniak Ojciec Sebastiana Karpiniuka, Marek Karpiniuk (radny PO w latach 2010 - 2014) przy grobie syna w piątą rocznicę katastrofy. Zmarł rok później.
Iwona Marciniak

W poniedziałek o godz. 5, na kołobrzeskim cmentarzu ma się rozpocząć ekshumacja Sebastiana Karpiniuka, posła PO, który zginął w katastrofie smoleńskiej.

W tym samym czasie przed cmentarzem pojawią się jego partyjni koledzy, przyjaciele i znajomi. Milcząc chcą zaprotestować przeciw działaniom Prokuratury Krajowej.

- Wiemy jakie zdanie miał na ten temat zmarły ojciec Sebastiana - mówi przyjaciółka posła, członkini PO z Kołobrzegu Monika Czajkowska.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.