EQUAL BUSINESS PARK - BUDYNEK D

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

EQUAL BUSINESS PARK - BUDYNEK D

Materiał informacyjny

Equal Business Park to już dobrze rozpoznawalny na biznesowej mapie Krakowa kompleks biurowo-usługowy. Zlokalizowany w historycznej dzielnicy Podgórze, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta - ulicy Wielickiej, zapewnia swoim użytkownikom łatwy dostęp do wszystkich środków transportu publicznego i szybki dojazd do słynnego krakowskiego rynku.

Kompleks składa się z czterech budynków biurowych klasy A: trzech skomercjalizowanych i oddanych do użytkowania oraz jednego w budowie. Użytkownicy ukończonych obiektów zyskują wysokiej jakości przestrzeń do pracy oraz komfort i oszczędność czasu w realizacji codziennym potrzeb. Wszystko dzięki obecności lokali gastronomicznych i usługowych w samym projekcie, w tym: kantyny, księgarni, przedszkola, salonu kosmetycznego, kawiarni i sklepu.

Chwilę wytchnienia od pracy można tutaj znaleźć w specjalnie zaaranżowanych strefach zieleni i wypoczynku na terenie wewnętrznych dziedzińców i wokół samych budynków. Natomiast eleganckie elementy małej architektury, w tym oryginalne rzeźby pomiędzy biurowcami, dostarczają na co dzień wrażeń estetycznych nie tylko pracownikom najemców ale też gościom kompleksu i zwykłym przechodniom.

Obecnie w trakcie realizacji jest 4-ty etap inwestycji – budynek D. Obiekt liczyć będzie 6 kondygnacji nadziemnych i dostarczy na rynek ponad 11 tys. wysokiej jakości powierzchni do pracy i rozwoju. Najemcy od 2 do ostatniego piętra zyskają dostęp do zielonych tarasów w układzie kaskadowym, zaś wszyscy użytkownicy skorzystają z usług zlokalizowanych na parterze budynku. Biurowiec zostanie oddany do użytkowania jeszcze w tym roku.

Kompleks Equal Business Park to łącznie ok. 60 641 mkw. wysokiej klasy powierzchni biurowo-usługowej. Nic dziwnego, że na siedzibę swojego biura w tym projekcie zdecydowały się tak renomowane firmy jak: Integer (InPost), Sii, QVC, Kimberly Clark, Aptiv, Equiniti, Kingfisher, Delphi Technologies, Regus czy Krakowskie Zakłady Automatyki.

W 2016 roku budynek B kompleksu Equal Business Park, został uhonorowany tytułem Najlepszego Obiektu Biurowego w stolicy Małopolski w plebiscycie Atut Krakowa zorganizowanym przez Urząd Miasta. Dwa lata później ten sam obiekt uzyskał wyróżnienie za projekt architektoniczny w konkursie Property Design Awards 2018.

ATUTY INWESTYCJI:

Status inwestycji:
W budowie. I faza budynku – oddanie do użytkowania IV kwartał 2020.

Adres:
ul. Klimeckiego, Kraków

Kontakt:
KAMIL KOWALEWSKI, Leasing Manager, Kraków
Tel: +48 530 204 466
E-mail:kamil.kowalewski@cavatina.pl

Strona inwestycji:
https://cavatina.pl/cavatina_projects/equal-business-park-d/
Strona dewelopera: https://cavatina.pl/

Materiał informacyjny

plus.gazetakrakowska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.