FABRYCZNA CITY

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

FABRYCZNA CITY

Materiał informacyjny

Projekt FABRYCZNA CITY ma w zamyśle stanowić samowystarczalną całość zapewniającą dostęp do komplementarnych usług, gdzie będzie można znaleźć idealną równowagę między pracą a życiem prywatnym.

Jest to inwestycja omnifunkcyjna, czyli zróżnicowana nie tylko w zakresie funkcji, jakie będzie pełnić, ale również pod kątem tego, komu będzie służyć. Łączy historyczny charakter tego miejsca z nowoczesnością i oczekiwaniami współczesnego klienta biznesowego oraz indywidualnego. Nowa zabudowa powstająca na terenie o powierzchni 6,5 hektara będzie się składała z budynków biurowych klasy A, tworzących kompleks biurowców o nazwie FABRYCZNA OFFICE PARK, obiektów mieszkalnych oraz zrewitalizowanych budynków zabytkowych.

W obrębie części zabytkowej powstanie czterogwiazdkowy hotel Mercure Kraków Fabryczna City, aż 2000 m2 powierzchni spa & fitness z basenem, parking podziemny, bar i restauracje. Zrewitalizowana część zabytkowa przewiduje również 3500 m2 nowoczesnej i komfortowej powierzchni konferencyjnej. Powstanie także 6 bardzo interesujących konceptów gastronomicznych z klimatycznymi ogródkami zlokalizowanymi w pasażu pomiędzy zabytkowymi budynkami, a jeden z lokali będzie dysponował własnym browarem z piwem warzonym na miejscu. Otwarte zostanie również muzeum wódki, w celu upamiętnienia prawie 100-letniej tradycji tego miejsca.

Część mieszkaniowa składa się z dziesięciopiętrowego budynku mieszkalnego M1 z lokalami usługowymi w parterze, w którym zostało łącznie zaprojektowanych 207 mieszkań o powierzchni od 34 do 200 m2. Na poziomie -1 będzie znajdował się garaż wielostanowiskowy z wydzielonymi miejscami postojowymi. Część mieszkań na najwyższej kondygnacji będzie posiadać widokowe tarasy na dachu budynku. Zakończenie budowy planowane jest na I/II kw. 2021 r.

Część biurowa, czyli FABRYCZNA OFFICE PARK, która powstaje w ramach kompleksu Fabryczna City, jest kompleksem pięciu biurowców klasy A o łącznej powierzchni najmu ok. 68 tys. m2, realizowanym zgodnie z założeniami zielonej certyfikacji BREEAM, kładącej nacisk na ekologię, zrównoważone zagospodarowanie terenu, oszczędność zasobów wody, większą efektywność energetyczną inwestycji oraz najwyższą jakość materiałów zastosowanych wewnątrz budynków. Pierwszy z budynków został już oddany do użytku najemców.

STATUS INWESTYCJI
Budynek M1 w trakcie realizacji. Termin realizacji I/II kwartał 2021

Adres:
Biuro Sprzedaży, Aleja Pokoju 18, 31-564 Kraków

Kontakt:

Tel: +48 12 390 79 59
E-mail: info@fabrycznacity.pl

Strona inwestycji: www.fabrycznacity.pl

Strona dewelopera: www.mieszkania.inter-bud.pl

FAN PAGE: https://www.facebook.com/FabrycznaCity/

Materiał informacyjny

plus.gazetakrakowska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.