Aleksandra Pasis

Glamowski: - Zawsze dzieliłem się swoją wiedzą ekonomiczną

Glamowski: - Zawsze dzieliłem się swoją wiedzą ekonomiczną Fot. Aleksandra Pasis
Aleksandra Pasis

Rozmowa z Maciejem Glamowskim, radnym niezrzeszonym o m.in. odwołaniu go z funkcji szefa komisji budżetu i polityki gospodarczej rady miejskiej.

Emocje już chyba trochę opadły, zatem jak ocenia pan decyzję radnych Platformy Obywatelskiej odwołującą pana z funkcji przewodniczącego w komisji?
Przyjmuję ją z pokorą. Uważam, że moje odwołanie ma charakter polityczny, a nie merytoryczny. Wcześniej nie było żadnych uwag dotyczących funkcjonowania tej komisji.

Dziennikarka zadała następujące pytania:

 • Emocje  uż chyba trochę opadły, zatem jak ocenia pan decyzję radnych Platformy Obywatelskiej odwołującą pana z funkcji przewodniczącego w komisji?
 • Widzi pan siebie w obecnym składzie tej komisji? Przypomnijmy, że po pana odwołaniu, rezygnację złożyła Marzena Makowska z Andrzej Wiśniewski (oboje z PiS-u), a nowym szefem został Paweł Napolski z PO.
 • Jak pan odniesie się do zarzutów radnego Pawła Napolskiego, który twierdził m.in., że nie było harmonogramu spotkań komisji?
 • Jako radny uważa pan, że Grudziądz idzie w dobrą stronę? 
Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Aleksandra Pasis

W grudziądzkim oddziale Gazety Pomorskiej pracuję kilka lat. Zajmuję się głównie tematyką związaną z samorządem, sprawami społecznymi oraz kryminalnymi. Praca z ludźmi, a dokładniej ich historie: jedne dramatyczne, inne zabawne, jest jednocześnie tym co sprawia mi dużą satysfakcję. A najważniejsze - uczy pokory. Po pracy lubię jeździć na rowerze. W czasie urlopu - podróżuję. Gdy znajduję wolną chwilę wieczorem sięgam po książki. Tradycyjne. Papierowe. Tak jak tradycyjna Gazeta Pomorska.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.