Aleksandra Pasis

Grudziądzki patrol na pełnych obrotach: kradzież, pobicie, awantura domowa. Działo się!

St. post. Patryk Wyłupski ( z lewej) i st. post. Paweł Zaremba z KMP w Grudziądzu zajęli trzecie miejsce podczas ogólnopolskiego turniej Patrol Roku. Fot. Aleksandra Pasis St. post. Patryk Wyłupski ( z lewej) i st. post. Paweł Zaremba z KMP w Grudziądzu zajęli trzecie miejsce podczas ogólnopolskiego turniej Patrol Roku. Oceniano 34. pary patrolowe.
Aleksandra Pasis

Adrenalina. Chęć niesienia pomocy. Ściganie tych, którzy łamią prawo. To dlatego st. post. Paweł Zaremba i st. post. Patryk Wyłupski zostali policjantami. Grudziądzki patrol, to jeden z najlepszych w kraju!

Zdecydowani w działaniu, ale przy tym opanowani. Sprawni. Zgrani. Otwarci na człowieka, któremu jadą pomagać. Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu zajęli trzecie miejsce w turnieju ogólnopolskim „Patrol Roku”!

„Gazeta Pomorska” towarzyszyła st. post. Pawłowi Zarembie i st. post. Patrykowi Wyłupskiemu podczas jednej z wieczornych służb.

Jeszcze nie zdążyliśmy ruszyć spod komendy, a już przez radiostację odzywa się dyżurny. - Jedźcie do „Biedronki” przy ulicy Włodka. Zgłoszenie kradzieży. Relacja z patrolu w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 92% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Aleksandra Pasis

W grudziądzkim oddziale Gazety Pomorskiej pracuję kilka lat. Zajmuję się głównie tematyką związaną z samorządem, sprawami społecznymi oraz kryminalnymi. Praca z ludźmi, a dokładniej ich historie: jedne dramatyczne, inne zabawne, jest jednocześnie tym co sprawia mi dużą satysfakcję. A najważniejsze - uczy pokory. Po pracy lubię jeździć na rowerze. W czasie urlopu - podróżuję. Gdy znajduję wolną chwilę wieczorem sięgam po książki. Tradycyjne. Papierowe. Tak jak tradycyjna Gazeta Pomorska.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.