GRZEGÓRZKI PARK

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

GRZEGÓRZKI PARK

Materiał informacyjny

Grzegórzki Park to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy cenią architekturę na wysokim poziomie, komfortowe wnętrza i życie w centrum miasta, ale z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Miejska przestrzeń sprzyja Krakowowi na wiele sposobów – jest pełna otwartych ludzi, ciekawych miejsc i pomysłów. A Grzegórzki Park są zlokalizowane w samym sercu dzielnicy Grzegórzki przy spokojnej ul. Francesco Nullo, w pobliżu dwóch ważnych węzłów komunikacyjnych – Ronda Mogilskiego i Ronda Grzegórzeckiego, dzięki czemu wszystko co interesujące, jest na wyciągnięcie ręki.

Przestrzeń dopasowana do Twoich potrzeb

Grzegórzki Park to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy cenią architekturę na wysokim poziomie, komfortowe wnętrza i życie w centrum miasta, ale z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Grzegórzki Park to:

- kompleks ośmiu budynków mieszkalnych z funkcją usługową charakteryzujący się nowoczesną, oryginalną architekturą

- funkcjonalne mieszkania zaprojektowane z dbałością o optymalne wykorzystanie przestrzeni

- wysoki standard wykończenia części wspólnych

- idealne miejsce do relaksu:

· kaskadowe dziedzińce z dużą ilością zieleni z wydzielonymi strefami do wypoczynku i rekreacji;

· nowoczesny plac zabaw otoczony wysokim drzewostanem;

· liczne alejki spacerowe z ławkami i pergolami.

- rozwinięta część usługowa w zrealizowanym etapie osiedla: delikatesy spożywcze, włoska restauracja, apteka, centrum stomatologii estetycznej, żłobek i przedszkole, salon fryzjerski, gabinet kosmetyczny, bankomat wraz z zapewnionym parkingiem dla klientów lokali usługowych

Zrealizowana część osiedla – wszystko co ważne, jest na miejscu.

Budynki w trakcie realizacji

W najnowszej ofercie Grzegórzki Park znajdują się funkcjonalne mieszkania w dwóch dziesięciopiętrowych budynkach nr 7 i 8 o powierzchni od 28 do 132 m2, od 1-4 pokoi. Na poziomie -1 i -2 będzie znajdował się garaż wielostanowiskowy z wydzielonymi miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Na parterze zaprojektowane są lokale usługowe.

Wszystkie mieszkania w inwestycji są funkcjonalnie rozplanowane oraz posiadają optymalnie wykorzystaną przestrzeń użytkową. W ofercie znajdują się również mieszkania z tarasami oraz mieszkania dwupoziomowe, z których rozpościera się widok na panoramę miasta. Elewacja budynku, jak w poprzednich etapach, wykończona zostanie szkłem, kamieniem i aluminium, co stanowić będzie spójną całość.

Grzegórzki Park to jedna z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji INTER-BUD Developer, która zwraca uwagę nietypową bryłą budynków i sposobem wykończenia. Połączenie ciekawych kształtów, dużych przeszkleń z zaokrąglonymi tarasami i biało-brązową kolorystyką tworzy efekt nowoczesnej, eleganckiej architektury doskonale wpisującej się w to miejsce. Całość dopełniają starannie zagospodarowane zielone dziedzińce wypełniające przestrzeń od wewnętrznej strony budynków.

Zakończenie budowy budynku nr 7 planowane jest na I/II kw. 2022 r., a budynku 8 na IV kw. 2021/I kw. 2022 r.

Inwestor:

Grupa INTER-BUD, w ramach której działa INTER-BUD DEVELOPER, jest obecna na krakowskim rynku już od ponad trzydziestu lat. W tym czasie aż sześć razy została uhonorowana nagrodą Złotego Sokoła w konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku, a swoim portfolio ma inwestycje, które na stałe wpisały się w krajobraz miasta.

Pasja tworzenia, rzetelność, wieloletnie doświadczenie i kompetentni pracownicy – to wszystko sprawia, że Grupa INTER-BUD wciąż się rozwija i podnosi jakość swoich usług, starając się budować mieszkania na miarę potrzeb przyszłych nabywców.

STATUS INWESTYCJI
Bud. 1 – 5 – zrealizowane
Bud. 6 – IV kw. 2020/I kw. 2021
Bud. 7 - I/II kw. 2022
Bud. 8 - IV kw. 2021/I kw. 2022

Adres:
Biuro Sprzedaży „Grzegórzki Park” Aleja Pokoju 18, 31-559 Kraków

Kontakt:
Biuro Sprzedaży „Grzegórzki Park”
Tel.: +48 12 411 12 00
E-mail: info@grzegorzkipark.pl

Strona inwestycji: www.grzegorzkipark.pl

Fan Page: www.facebook.com/interbud.developer

Strona dewelopera: www.mieszkania.inter-bud.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.