Celina Wojda

Inteligentne budynki to przyszłość, która powstaje w Szczecinie

Budowa Czarnej Perły jest już na półmetku. To będzie bardzo luksusowy i nowoczesny obiekt Budowa Czarnej Perły jest już na półmetku. To będzie bardzo luksusowy i nowoczesny obiekt
Celina Wojda

Innowacyjne rozwiązania, wysokie standardy oraz elektronika - to przyszłość budownictwa. W Szczecinie powstają budynki, które będą wizytówką miasta oraz zapowiedzią zmian.

- Elektronika jest coraz bardziej obecna w naszym życiu - mówi Tomasz Wieczorek, prezes zarządu firmy Inlogic. - Współcześni inwestorzy chętniej decydują się na nowe możliwości, które uwzględniają najlepszy standard.

Zdają sobie sprawę, że w drodze dalszej eksploatacji budynku, będzie to dla nich bardziej opłacalne. Przez większe wymagania użytkowników, architekci również muszą sięgać po najnowocześniejsze technologie, których jeszcze niedawno nie uwzględniliby w swoich projektach. Nawet osoby, które podczas rozmów zapierają się, że temat nowoczesnych rozwiązań ich nie interesuje, zaczynają uzmysławiać sobie, że od dawna w nim funkcjonują. Inteligentne i energooszczędne budynki nie są dziś niczym niezwykłym. Prognozuje się, że za kilka lat będą powszechnie obowiązującym standardem.

Najnowocześniejszy budynek w Polsce

Inteligentne budynki podbijają światowy rynek. Przedsiębiorcy robią wszystko, by dorównać europejskim standardom.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Celina Wojda

Życie w mieście, aktywność społeczna i sportowa, zdrowie, pomoc potrzebującym i działalność na rzecz innych - na takie tematy piszę najczęściej.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.