Janusz Bobrek

Iwona Mularczyk podzieli PiS? Ryszard Nowak już poza partią

Kandydaturę żony posła Arkadiusza Mularczyka Iwony (na zdj. wraz z mężem) zaproponował prezes PiS Jarosław Kaczyński Fot. twitter Arkadiusza Mularczyka Kandydaturę żony posła Arkadiusza Mularczyka Iwony (na zdj. wraz z mężem) zaproponował prezes PiS Jarosław Kaczyński
Janusz Bobrek

Kandydatura Iwony Mularczyk, żony posła Arkadiusza Mularczyka, wywołała spore zamieszanie, ale również głosy sprzeciwu ze strony lokalnych działaczy PiS. Komentatorzy wieszczą, że nazwisko Mularczyk znów podzieli sądeckie Prawo i Sprawiedliwość. Pierwszy zareagował Ryszard Nowak, który zrezygnował z członkostwa w partii.

Eksodus sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z partii zapowiada też Lucjan Stępień, członek zarządu miejskich struktur PiS i przewodniczący struktur terenowych partii.

- Lokalni działacze zapowiadają odejście. Nie jest również wykluczone, że osoby te podejmą walkę o przyszłość miasta, o jego rozwój, o funkcjonowanie wspólnoty miejskiej, jako niezależny ruch - zaznacza Stępień w komentarzu dla „Gazety Krakowskiej”.

Iwona Mularczyk podzieli PiS? Co sądzi o jej kandydaturze "Warszawa"? Dziwna konferencja prasowa. O tym przeczytasz w dalszej części tekstu

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 12,00 zł miesięcznie.

Janusz Bobrek

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetakrakowska.pl

cena obniżona -50%

Dostęp do gazety online na 30 dni za połowę ceny

12,00 24,00

Czytaj aktualną gazetę w formacie PDF bez wychodzenia z domu. Pobierz ją i podziel się z bliskimi. Bądźcie na bieżąco z informacjami!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.