Jesień życia im niestraszna. To druga wiosna ich działalności!

Czytaj dalej
Fot. Jakub Keller
Jakub Keller

Jesień życia im niestraszna. To druga wiosna ich działalności!

Jakub Keller

Grudziądzka Rada Seniorów działa od dwóch lat. Podsumowaniu jej działalności oraz przedstawieniu planów na przyszłość w grudziądzkim ratuszu towarzyszyła skromna uroczystość.

- Największym sukcesem jest zwiększenie świadomości osób starszych, że mają odpowiednie zaplecze do realizacji swoich potrzeb – mówi Lidia Chmielewska, przewodnicząca Grudziądzkiej Rady Seniora. - Trafiamy w potrzeby seniorów, którzy mogą skorzystać z szerokiego wachlarzu programów, projektów czy działań dla nich skierowanych – dodaje.

Przewodnicząca Grudziądzkiej Rady Seniora podsumowała dwuletnią działalność i zapowiedziała, jakie plany ma rada na najbliższą przyszłość. Czytaj o tym w pełnej wersji artykułu.

Zapraszamy!

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Keller

Ciekawy świata dziennikarz. Słucham ludzi. Nie odmawiam pomocy i kiedy tylko mogę, interweniuję w imieniu Czytelników. Bo dziennikarstwo traktuję jako misję. Najbardziej pisać lubię o miejskich inwestycjach, edukacji, polityce i sporach, gdzie słowo występuje przeciwko słowu. Przyglądam się działaniom władzy oraz pracy służb mundurowych. Staram się być też tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i relacjonuje wszystko co zobaczę tam i usłyszę. Służbowo spotkać mnie można w Świeciu i Grudziądzu. Prywatnie fan żużla i koszykówki, w którą grywam hobbystycznie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.