Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Kasia Bielecka na rurce wywija salta, robi szpagaty i flagę. Jest w tym mistrzynią

Czytaj dalej
Fot. Arch. Zespołu Komodo
Monika Pawłowska

Kasia Bielecka na rurce wywija salta, robi szpagaty i flagę. Jest w tym mistrzynią

Monika Pawłowska

22-letnia Katarzyna Bielecka z Andrychowa, jest najlepszym przykładem na to, że trening czyni mistrza. Od niespełna pięciu lat trenuje pole dance czyli taniec na rurze z elementami akrobatyki, a już została Mistrzynią Europy. Jej umiejętności, urodę i wdzięk można podziwiać w videoclipie najnowszego utworu zespołu Komodo „(I Just) Died In Your Arms”, który na Youtube ma już dziewięć milionów wyświetleń.

W szkole podstawowej i w gimnazjum Katarzyna Bielecka nie przejawiała akrobatycznych zdolności. Koleżanka i przypadek zrządziły, że zajęła się pole dance.
Teraz swoją pasją i wiedzą chce dzielić się z innymi, a przy okazji pokazać ten sport od bardziej artystycznej strony i przełamać stereotypy.

Taniec brzucha lub pole dance

Mała Kasia nie wyróżniała się niczym szczególnym. Nie chodziła na zajęcia baletu, a tym bardziej akrobatyczne. Z czasem zainteresowała się tańcem towarzyskim. W drugiej klasie liceum koleżanka zaproponowała, by spróbowały czegoś innego. Jedyne wolne miejsca znalazły w Cubana Pole Dance Studio w Bielsku-Białej.

- Miałam do wyboru taniec brzucha lub pole dance - wspomina Katarzyna Bielecka. - Pomyślałam sobie, że wywijanie brzuchem to nie dla mnie. W tańcu na rurze też się nie widziałam, bo wiedziałam, że nie jestem rozciągnięta - dodaje. Jednak nie poddała się i postanowiła spróbować. Poszła na pierwsze i ostatnie, jak wtedy myślała zajęcia.

- Zobaczyłam tam panie w wieku mojej mamy. O - mówię sobie, one dają radę, to ja nie dam? - wspomina Katarzyna. Zawzięła się i została.

Czytaj więcej i dowiedz się jak potoczyła się kariera tancerki i jaki wpływ na nią miał występ w teledysku. 

Pozostało jeszcze 62% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 12,30 zł co 5 dni.

    już od
    12,30
    /5 dni
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Monika Pawłowska

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetakrakowska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.