Katarzyna Nosowska wybaczyła partnerowi zdradę i alkoholizm

Czytaj dalej
Fot. Sławomir Mielnik
Paweł Gzyl

Katarzyna Nosowska wybaczyła partnerowi zdradę i alkoholizm

Paweł Gzyl

Wychowała się w cieniu ojca marynarza, który trzymał w domu dyscyplinę. Choć nie był on tym zachwycony, ona wybrała muzyczną karierę zamiast stabilnego zawodu. I choć wcale jej na tym nie zależało, odniosła wielki sukces i stała się gwiazdą rocka

Do niedawna kojarzyliśmy Katarzynę Nosowską przede wszystkim jako wokalistkę rockową. Niedawno gwiazda odsłoniła nowe oblicze - na rynku księgarskim ukazała się jej pierwsza książka. „A ja żem jej powiedziała” to zbiór błyskotliwych felietonów, które powstały w niezwykły sposób.

„W lipcu ubiegłego roku, dzięki Agacie Kuleszy, ku uciesze wielu i rozpaczy wielu - rozpoczęłam przygodę z Instagramem. Życie ostro mnie wytarmosiło w tym czasie, a te filmiki pomogły zniwelować część ciężaru. Szalone osoby z wydawnictwa Wielka Litera, poprosiły babę z Instagrama o szerszą wypowiedź. Tak powstała książka, którą chciałabym się z Wami podzielić. Żaden to debiut literacki. Na ten przyjdzie pora, gdy odnotuję znaczny wzrost poziomu odwagi. Ot, po prostu zbiór opowiastek” - opowiada o wydawnictwie autorka na Instagramie.

* * *

Katarzyna Nosowska przyszła na świat w Szczecinie - i tam też się wychowała. Była spokojnym dzieckiem, które nie sprawiało rodzicom kłopotów. Będąc nieśmiałą z natury dziewczynką, trzymała się najczęściej z dala od swych rówieśników.

- Większość młodych lat spędziłam w swoim pokoju. Mama się o mnie bała. Poza tym lubiłam czytać, rysować i dobrze się czułam we własnym towarzystwie. Cierpiałam tylko momentami, raz na wiele miesięcy przechodziła mi przez głowę myśl, że fajnie byłoby mieć towarzystwo - wspomina w „Wysokich Obcasach”.

Czytaj więcej i dowiedz się: 

  • jak Katarzyna Nosowska znalazła się... w technikum odzieżowym?
  • jak z pracownicy poczty stała się rozpoznawalną artystką? 
Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 12,00 zł miesięcznie.

Paweł Gzyl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetakrakowska.pl

cena obniżona -50%

Dostęp do gazety online na 30 dni za połowę ceny

12,00 24,00

Czytaj aktualną gazetę w formacie PDF bez wychodzenia z domu. Pobierz ją i podziel się z bliskimi. Bądźcie na bieżąco z informacjami!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.