Kiedy sportowcy dostaną halę w Gorzowie? [WIDEO]

Czytaj dalej
Jarosław Miłkowski

Kiedy sportowcy dostaną halę w Gorzowie? [WIDEO]

Jarosław Miłkowski

Do budowy hali sportowej urzędnicy chcą być gotowi w przyszłym roku.

Pod koniec przyszłego roku ma się rozpocząć budowa hali widowiskowo-sportowej, stanie ona tuż obok Słowianki. Takie informacje przekazał wczoraj wiceprezydent Artur Radziński miejskim radnym. Spotkali się oni na specjalnej sesji, by poznać stan przygotowań do budowy hali, a także stadionu lekkoatletycznego.

Postęp prac może niepokoić. Dlaczego? O budowie hali mówi się od lat. W styczniu tego roku minister sportu zadeklarował, że Gorzów dostanie na budowę 50 proc. dofinansowania. Minęło jednak dziewięć miesięcy, a do starania się o pieniądze droga jeszcze daleka…
Na razie znamy koncepcję hali. Projekt powinniśmy poznać do 30 kwietnia 2018 r., ale wiceprezydent Radziński już teraz mówi, że ta data może nie zostać dotrzymana.

Ile ma kosztować cały obiekt?

Czytaj więcej 3 października w papierowym wydaniu "Gazety Lubuskiej" oraz w serwisie plus.gazetalubuska.pl

Zobacz rownież: Magazyn Informacyjny Gazety Lubuskiej:

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.