Kogel-mogel wraca po 30 latach!

Czytaj dalej
Fot. Archiwum
Tomasz Szymczyk

Kogel-mogel wraca po 30 latach!

Tomasz Szymczyk

Dziś na ekrany kin wchodzi „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”, który jest kontynuacją dyptyku Romana Załuskiego z końca lat 80., cieszącego się do dziś sympatią widzów. Czy trzecia część komedii też zyska ich sympatię?

Z kontynuacjami bywa różnie. „Złotu dezerterów” z 1998 roku daleko do powstałych dwanaście lat wcześniej „C.K. Dezerterów”. Uznania widowni nie zyskał „Ryś”, będący kontynuacją losów Ryszarda Ochódzkiego z „Misia” i „Rozmów kontrolowanych”, zaś kompletną klapą był trzyodcinkowy serial „Dylematu 5”, w zamyśle kontynuacja serialu „Alternatywy 4”. Jak będzie z trzecią częścią „Kogla-mogla”?

- Trzydzieści lat, które dzieli te filmy, to prawie połowa życia. To wyzwanie po takim czasie. Tamten scenariusz pisałam z Romanem Załuskim, kiedy byłam początkującą scenarzystką. Nie mieliśmy świadomości, że te filmy odniosą taki sukces - mówiła na konferencji prasowej Ilona Łepkowska, scenarzystka wszystkich części komedii.

Czytaj więcej:

  • Jak bardzo zmienili się bohaterowie "Kogla-mogla"
Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Szymczyk

Dziennikarz i redaktor Dziennika Zachodniego, aktualnie szef działu Śląsk. Piszę o najczęściej o kolei w województwie śląskim oraz historii Śląska i Zagłębia. Lubię spędzać aktywnie czas na rowerze lub na górskich szlakach. Jesienią obowiązkowy punkt tygodnia to grzybobranie. Zapraszam do kontaktu: t.szymczyk@dz.com.pl, twitter: @SzymczykT

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.