Tomasz Maleta

Komentarz Tomasza Malety: Bilans partyjny

Komentarz Tomasza Malety: Bilans partyjny
Tomasz Maleta

Jeśli Krzysztof Jurgiel przestanie dzierżyć formalnie stery regionalnego PiS, to i tak nadal jego duch będzie unosił się na partią.

Niemniej będzie można mówić o końcu epoki w podlaskiej polityce. Instytucjonalnie rozpoczęła się ona po katastrofie smoleńskiej, kiedy były minister przejął pieczę nad wojewódzkimi strukturami partii po tragicznie zmarłym Krzysztofie Putrze. Ale przedtem przez wiele lat razem tworzyli białostockie środowisko najpierw Porozumienia Centrum, potem Prawa i Sprawiedliwości.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Maleta

Zainteresowania: Region, samorząd, niepokorne spojrzenie na świat najbliższy i ten całkiem odległy. Obserwator białostockiej, podlaskiej, krajowej i międzynarodowej sceny politycznej chodzący z boku od głównego nurtu niezależnie od tego, kto w nim mąci co jakiś czas. Sympatyk białostockiej Kopyści i innych dźwięków, także z innej szerokości geograficznej. A także otuliny Puszczy Augustowskiej od Wigier do Serw. Z każdym rokiem bliżej emerytury, choć i tak jawi się odległa. Pod warunkiem, że się jej doczeka.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.