Kup prenumeratę i odbierz bilety na mecz Polska - Słowenia!

Czytaj dalej
Fot. FIVB
Redakcja

Kup prenumeratę i odbierz bilety na mecz Polska - Słowenia!

Redakcja

W mistrzostwach Europy siatkarzy, które trwają w Polsce, W trwających w Polsce mistrzostwach Europy zakończyła się pierwsza runda. Po rozgrywkach grupowych najlepsze zespoły walczyć będą fazie pucharowej, także w Krakowie. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy specjalną ofertę: bilety na środowe mecze fazy playoff w Tauron Arenie Kraków, w tym na spotkanie z udziałem Polaków!!!

W Tauron Arenie w środę (30 sierpnia) odbędą się mecze barażowe o awans do ćwierćfinału. Pod Wawelem w końcu zagrają Polacy, jutro o godz. 20.30 w hali na Czyżynach zmierzą się ze Słowenią (na zwycięzcę tego starcia czeka już Rosja; to spotkanie także zostanie rozegrane w Krakowie). Wcześniej, o 17.30, w pierwszym meczu playoff Bułgaria zagra z Finlandią.

Zainteresowanie mistrzostwami jest ogromne. Na mecze z udziałem reprezentacji Polski już nie ma biletów w wolnej sprzedaży. Na pozostałe większość też została sprzedana.

Dla naszych prenumeratorów, którzy kibicują Polakom w Eurovolley 2017 przygotowaliśmy nie lada ofertę. Osoba, które zdecyduje się na wykupienie półrocznej prenumeraty cyfrowej "Gazety Krakowskiej", dostanie dwa bilety na dwa spotkania fazy play-off: mecze odbywające się 30 sierpnia w Tauron Arenie Kraków, w tym na mecz Polska - Słowenia! Warto się pospieszyć, gdyż został nam do rozdania tylko jeden komplet biletów!!!

Kup prenumeratę i odbierz bilety na mecz Polska - Słowenia!

Aby otrzymać bilety, wystarczy wykupić dostęp do półrocznej prenumeraty serwisu plus.gazetakrakowska.pl w wersji Premium, czyli z e-wydaniem "Gazety Krakowskiej" w formie pdf. Cena to 148 zł. Gazeta Krakowska Plus to internetowa wersja "Gazety Krakowskiej", którą można czytać wygodnie na komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie. Czytelnicy zyskują dostęp do serwisu bez uciążliwych reklam, rozbudowanego o dodatkowe materiały. Przeczytają w nim najciekawsze, najwartościowsze artykuły dostępne tylko dla prenumeratorów.

Jesteś zainteresowany promocją? KUP PAKIET

Promocja potrwa do 29 sierpnia bądź do wyczerpania puli biletów.

Redakcja

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

tylko ze do dzis nie otrzymalam jeszcze pboecanej ksiazki kulinarnej z porzedniej promocji...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.