Kup prenumeratę i wybierz się z nami w kulinarne wędrówki po Małopolsce!

Czytaj dalej
Fot. 123RF
Redakcja

Kup prenumeratę i wybierz się z nami w kulinarne wędrówki po Małopolsce!

Redakcja

To wyjątkowa okazja dla miłośników gotowania i odkrywania nowych smaków, ale również dla pasjonatów eksplorowania szlaków Małopolski. Czytaj Gazetę Krakowską Plus i wybierz się z nami w kulinarną podróż po regionie z książką "Kulinarne wędrówki po Małopolsce". Specjalnie dla Was zdecydowaliśmy się przedłużyć promocję o tydzień! Nasz wyjątkowy album można zamawiać jeszcze do soboty, 27 maja.

Czy wiesz, jak smakuje żurek serwatkowy? Próbowałeś kiedyś pierogi kudłacze lub fasolkę po chłopsku? A może masz ochotę, w ramach kulinarnych eksperymentów, przygotować ekobomby pokrzywowe? Dla naszych Czytelników, którzy zdecydują się wykupić miesięczną prenumeratę serwisu plus.gazetakrakowska.pl w wersji Premium, czyli z e-wydaniem "Gazety Krakowskiej" w formie pdf, przygotowaliśmy specjalny prezent. Jest to pięknie wydany, unikatowy album "Kulinarne wędrówki po Małopolsce". Znajdziecie w nim Państwo blisko 100 przepisów na tradycyjne dania charakterystyczne dla różnych części naszego regionu.

Kup prenumeratę i wybierz się z nami w kulinarne wędrówki po Małopolsce!

Swoimi kulinarnymi sekretami podzieliły się z nami panie działające w kołach gospodyń wiejskich w całej Małopolsce. To one pielęgnują i podtrzymują tradycje przyrządzania regionalnych potraw, przygotowując je na podstawie receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Tych przepisów nie znajdziecie Państwo w żadnej komercyjnej książce kucharskiej.

W naszym albumie, oprócz przepisów i fotografii potraw, są również przepiękne zdjęcia i opisy największych atrakcji poszczególnych zakątków naszego regionu.

Aby otrzymać album, wystarczy wykupić dostęp do miesięcznej prenumeraty serwisu plus.gazetakrakowska.pl w wersji Premium, czyli z e-wydaniem "Gazety Krakowskiej" w formie pdf. Cena to 29 zł. Gazeta Krakowska Plus to internetowa wersja "Gazety Krakowskiej", którą można czytać wygodnie na komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie. Czytelnicy zyskują dostęp do serwisu bez uciążliwych reklam, rozbudowanego o dodatkowe materiały. Przeczytają w nim najciekawsze, najwartościowsze artykuły dostępne tylko dla prenumeratorów.

Jesteś zainteresowany promocją? KUP PAKIET

Osobom, które skorzystają z promocji, wyślemy album pocztą. Cena wysyłki wliczona jest w cenę pakietu.

Akcja potrwa do 27 maja bądź do wyczerpania zapasów. Album dostanie pierwszych 50 Czytelników, którzy zdecydują się skorzystać z oferty.

Zapraszamy naszych Czytelników do wspólnego odkrywania i smakowania Małopolski!

Redakcja

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.