KWP kazała puławskiej policji wycofać się z nieprzepisowych działań

Czytaj dalej
Sławomir Skomra

KWP kazała puławskiej policji wycofać się z nieprzepisowych działań

Sławomir Skomra

Zastępca komendanta w Puławach i szef drogówki zakazali swoim podwładnym, by za przekroczenie prędkości udzielać kierowcom jedynie pouczenia. Każde wykroczenie powinno skończyć się mandatem. Teraz sami mają kłopoty.

Wobec dwóch policjantów wszczęto postępowanie dyscyplinarne. Chodzi o pełniącego obowiązki naczelnika wydziału ruchu drogowego asp. szt. Wojciecha Warszawskiego i zastępcę komendanta powiatowego w Puławach podinsp. Marcina Kotulskiego.

W dalszej części artykułu m.in.:

  • na czym polegają kaskadowe kontrole
  • jak sytuację komentuje rzeczniczka policji
  • jakie konsekwencje mogą ponieść policjanci
Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Skomra

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.