Paweł Gzyl

Marina: mój dom jest tam, gdzie rodzina

Marina: mój dom jest tam, gdzie rodzina
Paweł Gzyl

Nowa płyta Mariny Łuczenko-Szczęsnej przypomina nam, że jest nie tylko żoną piłkarza, ale utalentowaną piosenkarką. Nam opowiada o problemach z mediami, zdrowiem i... rodzinnym szczęściu.

Tytuł nowej płyty brzmi „On My Way”. Czy to znaczy, że wytyczasz sobie własną drogę w show-biznesie?

Wytyczam ją w życiu i w muzyce. Ale ta płyta to również zdecydowany krok biznesowy. Postanowiłam wydać ją samodzielnie, poprzez moją firmę Marina Music. Jestem dzięki temu niezależna biznesowo - sama podejmuję decyzje związane z moją karierą i muzyką.

Sama zatrudniłam producentów, współkompozytorów, opłacałam ich pracę, wynajęłam studia muzyczne, nadzorowałam projekty graficzne i wszystkie inne aspekty związane z wytłoczeniem, wydaniem i promocją tego albumu. Wiązało się to również z pozyskaniem kontraktów sponsorskich.

Materiał na „On My Way” powstał w Londynie, a wszystkie piosenki są śpiewane po angielsku. Marzy Ci się sukces nie tylko w Polsce, ale i za granicą?

To prawda, ta płyta powstawała w Wielkiej Brytanii, ale też w Polsce, a masterowana była w USA. Jest w języku angielskim, co sprawia, że może być odbierana również w innych krajach.

Jedną z piosenek na nowym albumie nagrałaś z brytyjskim gwiazdorem młodego pokolenia Jamesem Arthurem. Jak pracowało Ci się z tym popularnym i u nas przystojniakiem?

Z Jamesem miałam już przyjemność pracować przy jego albumie. Zaprosił mnie do nagrania utworu „Let Me Love The Lonely” w duecie. To niezwykle utalentowany człowiek i bardzo się cieszę, że udało mi się z nim skomponować piosenkę „Lay My Body Down” , która otwiera mój album.

W pozostałej części tekstu przeczytasz:

 • Co dziś jest najważniejsze dla Mariny?
 • Jak radzi sobie z nieprzychylnymi mediami?
Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Paweł Gzyl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.