MATE3NY

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

MATE3NY

Materiał informacyjny

Zamieszkaj w miejscu, gdzie równie blisko masz do pracy, nad rzekę, do restauracji. Wybierz lokalizację nieopodal jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych Krakowa, w pobliżu Parku Zdrojowego, poznaj naszą inwestycją przy ulicy Rydlówka!

Mate3ny to osiedle Trójkorzyści, oferuje bowiem bliskość wszystkich najważniejszych dla codziennego funkcjonowania elementów – pracy, natury i centrum miasta.

Osiedle znajduje się w niewielkiej odległości od kilku dużych kompleksów biurowych, do których można bardzo sprawnie dotrzeć nie tylko samochodem, ale też tramwajem, rowerem czy na piechotę.

Położenie osiedla oferuje wiele sposobów spędzania wolnego czasu. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują dwa parki, okolice rzeki Wilgi i Bulwary Wiślane to doskonałe miejsce na jogging i spacery, nieopodal znajduje się także zalew Zakrzówek i Skałki Twardowskiego. Blisko stąd do Rynku, na Kazimierz czy Stare Podgórze. Dodatkowo osiedle jest doskonale skomunikowane, wiele miejsc jest w zasięgu przyjemnego spaceru, parę kroków od osiedla znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe oraz ważny węzeł komunikacyjny Rondo Matecznego, a wraz z nim rozbudowana komunikacja miejska. W pobliżu osiedla przebiegają też wygodne ścieżki rowerowe. W okolicy Mate3nego można znaleźć niezbędne usługi, sklepy, a także fitness club, szkoły, przedszkola – wszystko to, co znacznie ułatwia organizację każdego dnia.

Mate3ny to osiedle, które utworzą kameralne 3 i 4 piętrowe budynki. W pierwszych dwóch etapach zaprojektowano 207 mieszkań od małych typu studio o powierzchni od 28m² po komfortowe mieszkania 4 pokojowe o powierzchni do 106m². Mieszkania oferowane są w standardzie deweloperskim, istnieje również możliwość wykończenia pod klucz. W pierwszym etapie znajdą się także lokale usługowe. Mieszkania oferowane są w standardzie deweloperskim, ale istnieje również możliwość wykończenia pod klucz. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli skorzystać z placu zabaw oraz specjalnie zaaranżowanego ogólnodostępnego tarasu widokowego na dachu jednego z budynków. Dla mieszkańców osiedla Mate3ny przygotowaliśmy podziemne garaże wielostanowiskowe oraz miejsca parkingowe zewnętrzne. Zaprojektowaliśmy również komórki lokatorskie, a także wózkownie i rowerownię.

Status inwestycji:
termin zakończenia budowy: etap I - III kw. 2020 etap II - III kw. 2021

Adres inwestycji:
Kraków ul. Rydlówka

Kontakt:
Biuro Sprzedaży Grupy BUMA
Kraków ul. Wadowicka 3
Tel: 12 290 05 05
E-mail: mieszkania@buma.com.pl

Agnieszka Hałoń
Tel: 694 320 700
E-mail: a.halon@buma.com.pl

Katarzyna Żołnierczyk
Tel: 694 320 900
E-mail:k.zolnierczyk@buma.com.pl

Łukasz Ruszkiewicz
Tel: 694 320 800
E-mail: l.ruszkiewicz@buma.com.pl

Paweł Tryka
Tel: 694 347 200
E-mail: p.tryka@buma.com.pl

Strona dewelopera: https://buma.pl
Fan Page: https://www.facebook.com/mate3ny/

Materiał informacyjny

plus.gazetakrakowska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.