Sebastian Czech

Miasto Szkła Krosno rozstrzyga wszystkie mecze w samych końcówkach. Na cztery horrory, trzy zakończyły się happy endem

Miasto Szkła Krosno rozstrzyga wszystkie mecze w samych końcówkach. Na cztery horrory, trzy zakończyły się happy endem Fot. Tomasz Jefimow
Sebastian Czech

Koszykarze Miasta Szkła Krosno specjalistami dramatycznych końcówek. Tak można podsumować pierwsze cztery mecze szklanego teamu w 1 lidze.

Na szczęście podopieczni Marcina Radomskiego wykazują się dobrym przygotowaniem fizycznym oraz odpornością psychiczną, dzięki czemu większość z tych emocjonujących potyczek rozstrzygnęli na swoją korzyść. Ulegli jedynie Politechnice Opolskiej różnicą dwóch punktów, następnie pokonali WKK Wrocław jednym „oczkiem”, rzucając zwycięskie punkty w ostatniej sekundzie, uporali się też z GKS-em Tychy, wygrywając pięcioma punktami, zaś w ostatnią sobotę w pojedynku z Czarnymi Słupsk szalę na swoją stronę przechylili w dogrywce. A żeby do niej doprowadzić musieli w ciągu ostatnich 40. sekund odrobić pięciopunktową stratę. Ostatecznie okazali się lepsi o dwa punkty.

– Czarni też tylko jeden mecz wygrali wyraźnie, a w pozostałych nieznacznie dystansowali swoich przeciwników. Spotkali się zatem fachowcy od prawdziwych emocji – żartował po konfrontacji z liderem tabeli Alan Czujkowski z Miasta Szkła.

W dalszej części artykułu m.in.:

Niestety przestoje się zbiegły i my również nie potrafiliśmy zdobyć punktów. W obronie radzimy sobie faktycznie nieźle, natomiast nad atakiem musimy pracować i to czynimy.

Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sebastian Czech

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.