Marzena Sutryk

Minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel objechał Pomorze Środkowe

Minister rolnictwa (z lewej) spotkał się z dyrektorami instytucji rolniczych; tu w koszalińskim oddziale KOWR z dyrektorem Krzysztofem Nieckarzem Fot. Radek Koleśnik Minister rolnictwa (z lewej) spotkał się z dyrektorami instytucji rolniczych; tu w koszalińskim oddziale KOWR z dyrektorem Krzysztofem Nieckarzem
Marzena Sutryk

Minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel był wczoraj m. in. w dawnym Stadzie Ogierów w Białym Borze. Spotkał się też z rolnikami w podkoszalińskim Boninie.

- Ośrodek w Białym Borze ma potencjał. Chcę przywrócić jego świetność. Są tam warunki na stworzenie czegoś dobrego, by można było wrócić do organizowania imprez europejskich - mówił wczoraj w Koszalinie minister Jurgiel.

- Znajdą się pieniądze na rozwój. W ciągu dwóch miesięcy powinna zapaść decyzja w sprawie wykorzystania ośrodka w Białym Borze. Najważniejsza jest forma prawna, w jakiej ma funkcjonować.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.