Minus szpitala w Grudziądzu będzie mniejszy

Czytaj dalej
Daniel Dreyer

Minus szpitala w Grudziądzu będzie mniejszy

Daniel Dreyer

Minus szpitala w Grudziądzu będzie mniejszy. - 2017 był udanym rokiem dla szpitala - zgodni są Marek Nowak i Marek Sikora.

55 mln zł z Narodowego Funduszu Zdrowia za świadczenia udzielone ponad limit otrzymał grudziądzki szpital. Zawarta ugoda dotyczy rozliczeń od 2009 r., a na jej mocy - w ramach negocjacji - lecznica zrezygnowała z dochodzenia od NFZ przed sądem zaległych 20 mln zł.

Nie ponad 110 mln, a ok. 56 mln zł wyniesie strata szpitala za 2017 r. Więcej o sytuacji szpitala w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.