Małgorzata Oberlan

Młodzi, szybcy. Wiozą śmierć. Kierowca bmw w Małej Nieszawce szarżował i zabił - dowodzą śledczy

W ub.r w Toruniu i okolicy w wypadkach drogowych zginęły 23 osoby. W roku bieżącym już 16. Śledczy mówią o twardym kursie wobec sprawców. Stąd wniosek Fot. Pomoc Drogowa J&J Hejnowicz W ub.r w Toruniu i okolicy w wypadkach drogowych zginęły 23 osoby. W roku bieżącym już 16. Śledczy mówią o twardym kursie wobec sprawców. Stąd wniosek o areszt dla kierowcy bmw.
Małgorzata Oberlan

Wczoraj 24-letni Szymon Ch. usłyszał zarzut spowodowania śmiertelnego wypadku. Choć był trzeźwy i nie uciekł, prokuratura wnosi o areszt.

Sobota, 22 czerwca, pięć minut po godz. 23.00. Drogą ekspresową w Małej Nieszawce mknie bmw Szymona Ch. Ma 24 lata i wraca znad morza do rodzinnego Sochaczewa. Jak ustaliła Prokuratura Rejonowa Toruń- -Wschód, kierowca jedzie za szybko i szarżuje.

Amnezja od słońca

Usiłując na zakręcie wyminąć volkswagena, na podwójnej linii ciągłej zjeżdża na przeciwległy pas i doprowadza do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym oplem astrą. Kierowca opla ginie na miejscu. To 43-letni bydgoszczanin. Jego 37-letnia żona trafia do szpitala; dzieciom fizycznie nic się nie dzieje.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Małgorzata Oberlan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.