Muzyka z humorem, czyli w Centrum Serenada czekają na publiczność „Śpiewające fortepiany”

Czytaj dalej
Fot. Materiały organizatora

Muzyka z humorem, czyli w Centrum Serenada czekają na publiczność „Śpiewające fortepiany”

Już w sobotę 29 września o godz. 17 w Centrum Serenada odbędzie się autorski koncert znakomitego duetu fortepianowego - Czesława Majewskiego i Janusza Tylmana - znanego z telewizyjnego programu Śpiewające fortepiany! Muzyczne show to doskonałe połączenie klasyki i rozrywki doprawione anegdotą i humorem.

Porywające wykonanie, fantastyczne aranże, eleganckie i barwne kostiumy, piękne głosy, humorystyczno-kabaretowe prowadzenie oraz muzyczne niespodzianki!

To wszystko czeka na uczestników wydarzenia Śpiewające fortepiany - Koncertowo i z humorem! w wykonaniu znakomitych pianistów z towarzyszeniem Malina Kowalewski Bandu oraz solistów Warszawskiej Opery Kameralnej i Gliwickiego Teatru Muzycznego: Joanny Stefańskiej-Matraszek (sopran) oraz Ireneusza Miczki (baryton).

Artyści przedstawią program złożony z utworów największych klasyków (m.in. J.S. Bacha, W.A. Mozarta, G. Rossiniego, F. Chopina, M. Ravela, E. Griega), przebojów operetki („Wesoła wdówka”, „Księżniczka czardasza”, „Baron cygański”) i musicalu („Skrzypek na dachu”, „My Fair Lady”, „Cats”), a także szlagierów polskiej i światowej piosenki (m.in. „New York”, „Walc Embarras”, „Oczy czarne”). Nie zabraknie również niespodzianek i okazji do wspólnego śpiewu oraz zabawy.

Kim są wirtuozi fortepianu? To niepowtarzalny Czesław Majewski - kompozytor, dyrygent, pianista i aktor, znany z programów telewizyjnych takich jak Kabaret Olgi Lipińskiej czy Śpiewające fortepiany. Grał z Ireną Santor, Haliną Kunicką, Violettą Villas. Do muzycznej walki z Majewskim na białe i czarne instrumenty przystąpi niezastąpiony Janusz Tylman - kompozytor, pianista, twórca muzyki filmowej, teatralnej oraz musicali, trener wokalny w Jak oni śpiewają. Skomponował setki piosenek dla dorosłych i dla dzieci.

Wyśmienita zabawa na najwyższym poziomie gwarantowana!

www.centrumserenada.pl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetakrakowska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.