MM

Na piknik i na konsultacje - można bezpłatnie się przebadać

Na piknik i na konsultacje - można bezpłatnie się przebadać
MM

Jutro Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora „Pomocna Dłoń” przy ul. Cieszkowskiego 6 zaprasza na Piknik Zdrowia. Początek imprezy o godz. 11, wstęp i wszystkie badania są bezpłatne. Piknik rozpocznie się od wykładu „Czym jest starzenie się”, który wygłosi dr Zofia Czechowicz. Na godz. 13 zaplanowano spotkanie z fizjoterapeutą, który zademonstruje ćwiczenia możliwe do wykonania nawet na siedząco. Przez cały piknik (od godz. 11 do 15) będzie można konsultować się z dietetykiem Michałem Marciniakiem oraz wykonywać badania kontrolne: pomiar cukru, ciśnienia tętniczego i tkanki tłuszczowej, a także analizę BMI (ang. body mass index - indeks masy ciała, dzięki któremu można sprawdzić, czy nasza waga jest prawidłowa), analizę jakości skóry i składu ciała.

Klub Seniora przy ul. Cieszkowskiego 6 stanowi integralną część projektu „Pomocna Dłoń - usługi zdrowotne i społeczne skierowane do mieszkańców Łódzkiego Obszaru Metropolitalnego”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Również jutro w godz. 9 - 16 w Miejskim Centrum Medycznym im. Jonshera przy ul. Przyrodniczej 7/9 odbędzie się akcja pn. „Powrót do zdrowych nawyków”, w ramach której bezpłatnie będzie można spotkać się z lekarzami specjalistami: endokrynologiem, kardiologiem, ortopedą, gastrologiem i dietetykiem. Można zabrać ze sobą ostatnie wyniki badań. Potrzebny też będzie dokument tożsamości. W programie wydarzenia znalazł się także wykład „Komunikacja pacjenta z personelem medycznym”. Na konsultacje zapisujemy się pod numerem (42) 655-66-60 wew. 413. W sobotę do lekarzy specjalistów rejestrujemy się wyłącznie osobiście w przychodni, w godz. 9-10.

MM

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.