Aleksandra Pasis

Nadal nie wiadomo kiedy otwarty zostanie basen na osiedlu Rządz w Grudziądzu

Kiedy ponownie otwarty zostanie basen w Grudziądzu? Na razie cały czas trwają prace. Fot. archiwum gp Kiedy ponownie otwarty zostanie basen w Grudziądzu? Na razie cały czas trwają prace.
Aleksandra Pasis

- W tej chwili trudno wskazać termin oddania obiektu do użytku, bowiem jest jeszcze kilka niewiadomych - informuje Magdalena Jaworska - Nizioł, rzecznik prasowy ratusza.

Zgodnie z ostatnimi zapewnieniami urzędników, basen miał być otwarty po zimowych feriach... O przerwie od nauki uczniowie zdążyli już dawno zapomnieć, a pływalnia nadal jest w remoncie.

W tej chwili dobiegają końca prace związane z naprawą niecki oraz ściany pionowej basenu. Kolejny etap to wykonanie odpływów, by przeprowadzić próby szczelności obiektu.

Co jeszcze trzeba zrobić przy remoncie basenu w Grudziądzu? Dlaczego prace tak długo się przedłużają? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Aleksandra Pasis

W grudziądzkim oddziale Gazety Pomorskiej pracuję kilka lat. Zajmuję się głównie tematyką związaną z samorządem, sprawami społecznymi oraz kryminalnymi. Praca z ludźmi, a dokładniej ich historie: jedne dramatyczne, inne zabawne, jest jednocześnie tym co sprawia mi dużą satysfakcję. A najważniejsze - uczy pokory. Po pracy lubię jeździć na rowerze. W czasie urlopu - podróżuję. Gdy znajduję wolną chwilę wieczorem sięgam po książki. Tradycyjne. Papierowe. Tak jak tradycyjna Gazeta Pomorska.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.