Narew. Przyszli do domu z maczetami. Mężczyzna ledwo uszedł z życiem

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Bolt
Arkadiusz Panasiuk

Narew. Przyszli do domu z maczetami. Mężczyzna ledwo uszedł z życiem

Arkadiusz Panasiuk

Napastnicy bili mężczyznę po całym ciele używając m.in. kija bejsbolowego, kawałka metalowej rurki, maczety i drewnianego kołka. Poszkodowany trafił do szpitala.

Grzegorz P. ledwo uszedł z życiem. Do domu 36-latka z Narwi przyszła gromada agresywnych młodych chłopaków uzbrojonych w kije i maczety.

Do zdarzenia doszło w ubiegły wtorek. Z relacji policji wynika, iż grupa młodych mężczyzn weszła na jedną z posesji w Narwi. Prawdopodobnie chodziło o jakieś porachunki.

W artykule przeczytasz m.in.:

Jaki był powód napaści na 36-letniego mężczyznę?

 

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Arkadiusz Panasiuk

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.