Nasze Dobre Podkarpackie 2021. Kiełbasa Drobiowa Pieczona z Przedsiębiorstwa Przemysłu Mięsnego „Taurus” w Pilznie

Czytaj dalej
Fot. Materiały uczestnika konkursu
Urszula Sobol

Nasze Dobre Podkarpackie 2021. Kiełbasa Drobiowa Pieczona z Przedsiębiorstwa Przemysłu Mięsnego „Taurus” w Pilznie

Urszula Sobol

Kiełbasa Drobiowa Pieczona to smaczny produkt zgłoszony do konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2021 przez producenta markowych wyrobów wędliniarskich „Taurus” z Pilzna. Kiełbasę wyróżnia nie tylko specyficzny smak, ale i i zapach.

Kiełbasa Drobiowa Pieczona jest produktem w 100 proc. z mięsa drobiowego - 100 g produktu ze 122 g mięsa drobiowego.

Kiełbasa zawiera tylko naturalne przyprawy: sól, pieprz, czosnek, cukier oraz ekstrakt z ziół.

Tradycyjna receptura oraz proces tradycyjnego wędzenia nadają kiełbasie wyjątkowy smak i aromat. Warto spróbować tej wyjątkowej wędliny.

Smaczne, tradycyjne wyroby cieszą się zainteresowaniem

Warto przypomnieć, że Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego „Taurus” w Pilznie produkuje wędliny, wyroby garmażeryjne, ale prowadzi też handel i usługi hotelowo-gastronomiczne. Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów tradycyjnych. Zdecydowana większość produktów wytwarzana jest w oparciu o tradycyjne receptury i w tradycyjny sposób produkowana.

Produkty te są wytwarzane bez zamienników i substancji wspomagających - tradycyjnym sposobem wędzenia dymem ze spalania drewna olchowego, bezpośrednio nad paleniskiem.

- Oferujemy Klientom szeroką gamę najwyższej jakości wyrobów produkowanych w zakładach wyposażonych w nowoczesne urządzenia i spełniających wymagane standardy techniczno- sanitarne. Produkcja odbywa się pod nadzorem weterynaryjnym. Firma gwarantuje bezpieczeństwo zdrowotne swoich produktów - zapewniają w Przedsiębiorstwie Przemysłu Mięsnego „Taurus” .

I zapraszają do zakładów gastronomicznych: barów i domów weselnych, które wyróżniają się interesującym wystrojem wnętrz, różnorodnością ofert, profesjonalizmem obsługi i miłą atmosferą.

Przedsiębiorstwo prowadzi działalność produkcyjną, handlową i usługową, w skład którego wchodzą Zakład Przetwórstwa Mięsa w Pilźnie, Zakład Produkcji Garmażeryjnej w Tuchowie. Sklepy i hurtownie, Zakłady gastronomiczne (bary firmowe). Domy Weselne i Hotele.

Firma „Taurus”, którą Stanisław Jarosz zarządza od 1989 roku, ma na swoim koncie wiele cennych nagród i wyróżnień. 15 produktów firmy „Taurus” zostało wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W 2006 r. pierogi z borówkami pilzneńskie otrzymały Złoty Medal na Targach Zdrowej Żywności

w Tarnowie. 12 produktów wędliniarskich są uhonorowane godłem promocyjnym Teraz Polska. Godło to posiadają również wszystkie produkty garmażeryjne, które produkowane są w zakładzie

w Tuchowie. Taurus na swoim koncie ma również pięć „PEREŁ” (w latach 2007, 2008, 2010, 2011, 2016) - za szynkę swojską pilźnieńską, golonkę podkarpacką, pasztet pieczony z dziczyzną, kiełbasę swojską pilzneńską i gołąbki podkarpackie. 2011 i 2012 roku cztery produkty „Taurusa” uzyskały znak „Poznaj Dobrą Żywność”, a kiełbasa swojska pilzneńska otrzymała znak „Jakość Tradycja”.

Warto wiedzieć!

Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego „Taurus”

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji wyrobów tradycyjnych z zastosowaniem starych technologii opartych na recepturach zaczerpniętych z tradycji okolic Pilzna. 15 produktów firmy zostało wpisanych na Krajową Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W lutym 2009 roku firma uzyskała certyfikat przetwórstwa ekologicznego artykułów rolno - spożywczych.

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.