Natalia Szroeder: Nigdy nie walczyłam o uwagę mediów

Czytaj dalej
Fot. Dagmara Szewczuk
Paweł Gzyl

Natalia Szroeder: Nigdy nie walczyłam o uwagę mediów

Paweł Gzyl

Natalia Szroeder ma ponad 400 tysięcy fanów na Facebooku. Wystąpiła już w najważniejszych programach celebryckich w Polsce. Niedawno po raz pierwszy pojawiła się w filmie i poprowadziła muzyczne talent-show. Nam opowiada jak się dojrzewa w świetle reflektorów.

- W kwietniu obchodziłaś 25 urodziny. Czujesz się już dojrzałą kobietą czy jeszcze młodą dziewczyną?
- Czuję się kobietą już od dłuższego czasu. Funkcjonuję w tym biznesie od wielu lat, zaczynałam mając niespełna siedemnaście. Musiałam więc szybciutko stanąć twarzą w twarz ze światem dorosłych. Światem ważnych decyzji, które miały rzutować później na moją przyszłość. Nie czuję się z tym źle, w sumie od zawsze byłam taką trochę „starą maleńką”.

- Twoje dojrzewanie odbywało się w świetle reflektorów i pod obstrzałem mediów. Myślisz, że przez to było trudniejsze niż Twoich rówieśników, którzy żyją z dala od show-biznesu?
- Na pewno było inne. Niełatwo było mi głównie pod kątem szkoły. Zaczęłam pracować zawodowo, będąc jeszcze uczennicą liceum. Na lekcjach pojawiałam się więc rzadko, a tymczasem materiału do opanowania było sporo, zwłaszcza w klasie maturalnej. Jestem jednak bardzo ambitna i skrupulatnie starałam się nadrabiać wszystkie braki. Ostatecznie maturę napisałam bardzo dobrze, z czego, nie ukrywam, jestem dzisiaj bardzo dumna.

- W ostatnich miesiącach w plotkarskich mediach pojawiało się wiele intymnych informacji na Twój temat. Jak sobie z tym radziłaś?
- Nigdy nie walczyłam o uwagę mediów. Ale faktycznie: w ostatnim czasie moje życie prywatne budzi spore zainteresowanie. Staram się podchodzić do tego z dystansem, co jednak nie zawsze mi się udaje. Jestem teraz dużo ostrożniejsza i bardziej czujna. Wiem, że, chcąc nie chcąc, jest to jedna ze stron mojego zawodu. Muszę ją więc zaakceptować. Wciąż uczę się, jak sobie z tym radzić.

W dalszej części artykułu dowiesz się więcej o życiu artystki.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Paweł Gzyl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.