NOVE SKOTNIKI

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

NOVE SKOTNIKI

Materiał informacyjny

Nove Skotniki to nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Krakowie przy ul. Dobrowolskiego w krakowskich Skotnikach w pobliżu Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Domy są gotowe do odbioru!

Nove Skotniki to gotowe domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Krakowie Skotnikach przy ul. Dobrowolskiego. Łączą w sobie komfort życia w mieście z klimatem panującym na terenach podmiejskich. Położone na działce o łącznej powierzchni ok. 1,8 ha, w spokojnej okolicy w otoczeniu terenów zielonych oraz zabudowy jednorodzinnej, zapewniają wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku.

Inwestycja położona jest w sąsiedztwie pętli autobusowej w Skotnikach oraz niedaleko zajezdni tramwajowo-autobusowej „Czerwone Maki” i parkingu park&ride, co gwarantuje szybką i wygodną komunikację zarówno z centrum miasta, jak i południową częścią Krakowa.

Nove Skotniki zlokalizowane są w odległości 2 km od przebiegającej przez Kraków obwodnicy oraz 12 km od lotniska w Balicach.

W okolicy znajdują się m.in.: szkoła, przedszkole, centrum sportowe z basenem, piekarnia, sklep spożywczy oraz centrum kultury. Autem lokalizacji jest również sąsiedztwo Krakowskiego Parku Technologicznego oraz wielu firm z rynku korporacyjnego.

Walory estetyczne inwestycji są wyeksponowane dzięki nowoczesnej i lekkiej formie architektonicznej budynków wyróżniającej się dwuspadowym dachem, szklanymi balustradami oraz licznymi przeszkleniami. Domy mają powierzchnię ok. 220 m2 z możliwością indywidualnej aranżacji strychu.

Inwestycja jest ogrodzona i całodobowo monitorowana, posiada dwa wyjazdy z osiedla, zamykane bramą wjazdową na pilota. Ponadto na inwestycji znajduje się własny teren rekreacyjny ze starannie zaaranżowaną zielenią, placem zabaw i siłownią na świeżym powietrzu.

Zagwarantowane kompleksowe zarządzanie osiedlem, obejmujące m.in. wszelkie prace eksploatacyjne (np. odśnieżanie, konserwacja zieleni, dbanie o części wspólne), zapewni komfort i wygodę przyszłym mieszkańcom.

STATUS INWESTYCJI
INWESTYCJA ZREALIZOWANA. Domy gotowe do odbioru!

Adres:
Biuro Sprzedaży „Nove Skotniki” ul. Czerwone Maki 65, 30-392 Kraków

Adres inwestycji:
ul. Dobrowolskiego, Kraków

Kontakt:
Biuro Sprzedaży „Nove Skotniki”
Tel: +48 12 25 25 334
Tel: +48 12 25 25 335
E-mail: domy@inter-bud.pl

Strona inwestycji: https://noveskotniki.pl

Strona dewelopera: www.mieszkania.inter-bud.pl

FAN PAGE: https://www.facebook.com/interbud.developer/

Materiał informacyjny

plus.gazetakrakowska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.