OAZA BRONOWICE

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

OAZA BRONOWICE

Materiał informacyjny

Oaza Bronowice to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy szukają odpoczynku od miejskiego hałasu i pędu, ale nie chcą rezygnować z wygody, jaką oferuje życie blisko centrum. Spółka Oaza Bronowice wybudowała i oddała do użytku 370 atrakcyjnych i funkcjonalnych mieszkań o łącznej powierzchni ok. 18tys. m2. Aktualnie pozostało już tylko kilkanaście ostatnich wolnych i gotowych mieszkań w budynku Stańczyka 5.

Niepodważalnym atutem Oazy Bronowice jest bez wątpienia idealna lokalizacja. Najlepiej świadczy

o tym fakt, że ci którzy tu mieszkają nie wyobrażają sobie przeprowadzki do innej dzielnicy Krakowa.

O tym, że jest to najbardziej pożądana okolica do zamieszkania decyduje kilka dość istotnych czynników, takich jak: bliskie sąsiedztwo centrum, świetne połączenia komunikacją miejską – wiele linii tramwajowych i autobusowych (w tym linie nocne), a co za tym idzie brak korków. Łatwo też korzystać z rekreacji, gdyż okolica obfituje w tereny zielone, które umożliwiają aktywny wypoczynek m. in. oznaczone trasy rowerowe, Park Młynówka Królewska, w niedalekiej odległości Błonia – wszystkie obszary dostępne pieszo. Dla inwestorów chcących nabyć mieszkanie na wynajem ważnym argumentem jest bliskość wyższych uczelni (miedzy innymi AGH, UR, UP, UJ), czy zaplecza biurowego.

Dodatkowym atutem jest łatwa dostępność do autostrady A-4 zapewniającej połączenie wschód-zachód, a także portu lotniczego Balice. Dzięki swojemu położeniu teren ten jest miejscem, z którego w szybki i wygodny sposób (autostrada A-4, przebudowane Rondo Ofiar Katynia) można dotrzeć na teren Śląska, czy w kierunku Warszawy. Dodatkowo połączenie z obwodnicą Krakowa spowodowało ogromne zainteresowanie tą częścią miasta. A już wkrótce oddana zostanie do użytku stacja kolejowa BRONOWICE, z której peronów będzie można szybko dostać się do centrum miasta i na lotnisko. Przystanek obsłuży również połączenia w kierunku Katowic, Oświęcimia, Jaworzna i Krzeszowic.

Oferujemy mieszkania w kompletnym, funkcjonującym osiedlu ze zrealizowaną infrastrukturą i układem drogowym, co umożliwi wygodne korzystanie z mieszkania już od chwili jego odbioru. Osiedle jest częściowo zamknięte – do wyłącznej dyspozycji mieszkańców, a także posiada ochronę i monitoring. W zrealizowanej części osiedla znajduje się między innymi market Biedronka, Fabryka Pizzy, salon kosmetyczy i inne punkty gastronomiczno– usługowe, a w promieniu 1 kilometra również: MAKRO, IKEA, Castorama, Obi, Galeria Bronowice i wiele innych obiektów handlowo-usługowych.

Wybudowane mieszkania posiadają zróżnicowaną strukturę i układ funkcjonalny. Do lokali przylegają wykończone balkony, loggie lub tarasy. Na niższych kondygnacjach przeważają mniejsze 1 lub 2 pokojowe mieszkania, a na wyższych zaprojektowano większe 3 – 4 pokojowe. Jakość i wysoki standard wykończenia mieszkań oraz części wspólnych to cechy wyróżniające tą inwestycję. W strefach wejściowych i na korytarzach zaproponowano wysokiej klasy płytki gresowe, oświetlenie energooszczędne, a na schodach zewnętrznych granit. Wszystkie kondygnacje obsługują windy Kone. W budynkach zamontowano drewnianą stolarkę okienną o współczynniku przenikania ciepła dla całego zestawu ≤0,9 W/m²K, a w wyposażeniu mieszkań znajdzie się m.in. wysokiej klasy osprzęt elektryczny firmy GIRA, wideodomofony, marmurowe parapety wewnętrzne, a także drzwi antywłamaniowe.

Serdecznie zapraszamy do Serca Bronowic

Adres:
BIURO SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

Ul. Stańczyka / Pawilon, 30-126 Kraków
(wjazd na osiedle od strony ul. Bronowickiej)

Kontakt:
Tel: +48 12 350 57 30

KIEROWNIK BIURA SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA:
Joanna Grabowska
Tel: +48 500 329 161
Tel: +48 12 350 57 30

E-mail: j.grabowska@oazabronowice.pl
E-mail: sprzedaz@oazabronowice.pl

Strona dewelopera:
https://www.oazabronowice.pl

Materiał informacyjny

plus.gazetakrakowska.pl

promocja -50%

Gazeta online przez 90 dni za połowę ceny

29,50 59,00

Skorzystaj z promocji i ciesz się codziennym dostępem do gazety online przez 90 dni. Z tą ofertą oszczędzasz aż połowę ceny!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.