Materiał informacyjny

OCEAN OFFICE PARK - ETAP I

OCEAN OFFICE PARK - ETAP I
Materiał informacyjny

Ocean Office Park to kompleks budynków biurowych realizowany przez polskiego inwestora i dewelopera Cavatina Holding w Krakowie. I etap inwestycji powstaje u zbiegu ulic Klimeckiego i Nowohuckiej, w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. Budynek będzie liczył 5 kondygnacji nadziemnych i jedną podziemną. Nietuzinkowa architektura obiektu w sposób namacalny odzwierciedli nazwę całego kompleksu - inspirację oceanem i jego światem.

Jako zespołowi projektowemu Ocean Office Park zależało nam na stworzeniu nowoczesnej, bardzo estetycznej, ale przede wszystkim komfortowej przestrzeni do pracy. Stąd decyzja o wykonaniu elewacji I etapu kompleksu w technologii „podwójnej skóry”. Takie rozwiązanie ma ogromne zalety natury praktycznej, a dodatkowo podnosi walory wizualne budynku. Co najważniejsze, przyczynia się do zwiększenia komfortu termicznego i akustycznego wewnątrz obiektu. Natomiast dzięki nachodzącym na siebie dwóm warstwom szkła o falistej linii cięcia, elewacja zyskuje lekkość oraz miękkie krzywizny charakterystyczne dla oceanicznych fal. To właśnie ocean, jego mieniący się refleksami światła świat flory i fauny były naszymi wiodącymi inspiracjami podczas procesu projektowego. - tłumaczy architekt prowadzący, Joanna Kuchta - Wilczek, Dział Projektowania Inwestycji, Cavatina Holding. Przebieg falistych załamań nad głównym wejściem podkreśli zaprojektowane efektowne oświetlenie. – dodaje.

Na parkingu, na poziomie -1 i 0 oraz wokół budynku zaplanowano ponad 200 miejsc parkingowych. Dla miłośników dwóch kółek przewidziano miejsca postojowe dla rowerów oraz rozbudowaną infrastrukturę dla rowerzystów - szatnie i prysznice. Przed głównym wejściem pojawi się atrakcyjny, zaaranżowany pas zieleni z elementami małej architektury oraz strefami wypoczynku i relaksu.

Z myślą o przyszłych najemcach, w kompleksie przewidziane są liczne lokale gastronomiczne i usługowe, w tym: kantyna, przedszkole, placówka medyczna, kawiarnia, sklep spożywczy itp.

Dzięki zastosowanym energooszczędnym i ekologicznym rozwiązaniom, I etap kompleksu będzie spełniał wymogi certyfikacji BREEAM na poziomie Very Good. Obiekt dostarczy łącznie ok. 13 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A. I faza budynku zostanie oddana do użytkowania w IV kwartale bieżącego roku.

ATUTY INWESTYCJI:

· Główny dworzec kolejowy i autobusowy – 15 min samochodem

· Rynek – 8 min samochodem

· Międzynarodowe Lotnisko Balice – 30 min samochodem

· Galeria handlowa Kazimierz – 3 min samochodem

· Łatwy dostęp do komunikacji miejskiej

· Rozbudowana infrastruktura dla rowerzystów

· Certyfikat BREEAM, poziom Very Good

· Aplikacja Integral do zarządzania budynkiem

Status inwestycji:
W budowie. I faza budynku – oddanie do użytkowania IV kwartał 2020.

Adres:
ul. Klimeckiego, Kraków

Kontakt:
KAMIL KOWALEWSKI, Leasing Manager, Kraków
Tel: +48 530 204 466
E-mail:kamil.kowalewski@cavatina.pl

Strona inwestycji:
https://cavatina.pl/cavatina_projects/ocean-office-park/
Strona dewelopera: https://cavatina.pl/

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.