Od jesieni nie dostali rachunku za gaz. Zawiódł system

Czytaj dalej
Fot. Jakub Keller
Jakub Keller

Od jesieni nie dostali rachunku za gaz. Zawiódł system

Jakub Keller

- Od jesieni nie dostaliśmy rachunku za gaz. Boimy się, że narośnie nam dług, który ciężko będzie jednorazowo spłacić - obawiali się państwo Kubańscy. Wszystko przez zmianę systemu informatycznego u dostawcy.

Jadwiga i Jan Kubańscy ostatni rachunek za gaz dostali we wrześniu ub. roku. Od tego momentu dostawca nie upomniał się o płatność. - Na początku grudnia była u nas pani, która odczytała stan licznika i zapewniała, że rachunek dostaniemy jeszcze przed świętami, ale do tej pory go nie otrzymaliśmy - mówił w rozmowie z „Pomorską” Jan Kubański.

Sytuacja ta zaniepokoiła państwa Kubańskich. - Boimy się, że nagle spadnie na nas większa kwota, którą ze skromnej emerytury ciężko będzie spłacić - obawiała się Jadwiga Kubańska.

Czytaj więcej w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Keller

Ciekawy świata dziennikarz. Słucham ludzi. Nie odmawiam pomocy i kiedy tylko mogę, interweniuję w imieniu Czytelników. Bo dziennikarstwo traktuję jako misję. Najbardziej pisać lubię o miejskich inwestycjach, edukacji, polityce i sporach, gdzie słowo występuje przeciwko słowu. Przyglądam się działaniom władzy oraz pracy służb mundurowych. Staram się być też tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i relacjonuje wszystko co zobaczę tam i usłyszę. Służbowo spotkać mnie można w Świeciu i Grudziądzu. Prywatnie fan żużla i koszykówki, w którą grywam hobbystycznie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.