Osiedle Las – Masłów Pierwszy

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Osiedle Las – Masłów Pierwszy

Materiał informacyjny

Inwestycja Osiedle Las mieści się w Masłowie Pierwszym przy ul. Leśnej.

Starannie zaprojektowane osiedle to nowoczesne budynki dla każdego, komu zależy na ciszy i spokoju. Teren osiedla z trzech stron otoczony jest lasem zbocza Białej Góry, zaś pozostały widok skierowany jest na Górę Klonówkę, co pozwoli każdemu na chwilę wytchnienia od codzienności.

Osiedle Las to zespół 8 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej. Na cały projekt składać się będą 72 mieszkania. Do dyspozycji Nabywców zostanie zagospodarowany teren o powierzchni ponad 1,3 ha, ogrodzony i monitorowany.

Oferujemy mieszkania na parterze: 74,40 m² plus ogródek o powierzchni 56,30 m² oraz na piętrze: 99,17 m² z balkonem o powierzchni 10 m².

Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska lub pomieszczenie gospodarcze, miejsce parkingowe. Mieszkania posiadają duże przeszklenia, które doświetlą nam wnętrze dzięki czemu mamy możliwość podziwiania pięknych widoków zza okna.

Na etapie budowy istnieje możliwość decyzji jaki będzie rozkład mieszkania. Lubisz otwarte powierzchnie? Możesz mieć duży salon z aneksem kuchennym i dodatkowy pokój. Potrzebujesz więcej wydzielonych mniejszych pomieszczeń – uzyskasz 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Chcesz mieć coś więcej? Można połączyć dwie kondygnacje i otrzymasz nie mieszkanie, ale dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 176,59 m².

Korzystna lokalizacja: 10 km do centrum Kielc, 5 km do obwodnicy Kielc (S7), 100 m do miejskiej pętli autobusowej, w pobliżu sklepy spożywcze, galerie handlowe.

Marzysz o pięknym miejscu, w którym odnajdziesz spokój. Zapraszamy do kontaktu.

Biuro sprzedaży:

Rosa Development Sp. z o.o.

ul. Sucharskiego 49, 97 – 500 Radomsko

Tel. 519 303 304, 698 695 215,
e-mail: osiedlelas.maslow@op.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.