Tatiana Biela

Oto najtęższe umysły sądeckiego Elektryka, najlepszego w Polsce

Bartosza Mrówkę  od najmłodszych lat interesowały urządzenia mechaniczne. Rozkręcał samochodziki, by sprawdzić, jak działają.Arkadiusz Chudy stawia na Bartosza Mrówkę od najmłodszych lat interesowały urządzenia mechaniczne. Rozkręcał samochodziki, by sprawdzić, jak działają.

Arkadiusz Chudy stawia na wszechstronność. Interesują go różne dziedziny wiedzy, a w wolnych chwilach lubi ... wyszywać.

Sebastiana Jaworeckiego znają wszyscy uczniowie Elektryka. Angażuje się w promocję czytelnictwa. Pisze komentarze do kazań.

Karol Wnęk fascynuje się nowymi technologiami. Może zrobi karierę naukową? Uważa, że to dobry sposób na ciekawe życie
Tatiana Biela

Arkadiusz Chudy ma średnią ocen 5,7. Takiego absolwenta przyjmie każda uczelnia. Wybrał AGH. Bartosz Mrówka mówi, że nie ma sukcesu bez wysiłku. Karol Wnęk wiedzę uważa za nagrodę.

Zespół Szkół Elektryczno - Mechanicznych zwany popularnie Elektrykiem od lat przyciąga najlepszych uczniów z Nowego Sącza i całego regionu. Należą do nich Arek, Karol, Bartek i Sebastian, najzdolniejsi z najlepszych, to dzięki takim jak oni, Elektryk po raz kolejny wygrał ranking „Perspektyw” na najlepszą szkołę techniczną 2018 w Polsce.

W dalszej części tekstu poznasz bohaterów tekstu i ich przepis na naukowy sukces.

Pozostało jeszcze 92% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tatiana Biela

Dziennikarka „Gazety Krakowskiej” i portalu naszemiasto.pl od 2018 roku, wcześniej dziennikarka i reporterka m.in. w "Dobrym Tygodniku Sądeckim" i Naszej Telewizji Sądeckiej. Z wykształcenia etnolog i antropolog kulturowy, doktor nauk humanistycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Na co dzień zajmuje się szeroko pojętą tematyką lokalną, szczególnie interesują mnie tematy społeczne i kulturalne. Lubię wychodzić z aparatem w teren, by na bieżąco śledzić zmiany  zarówno w Nowym Sączu, jak i w całym regionie.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.