Papieski tramwaj wyjechał na ulice Krakowa [WIDEO, ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. fot. Michał Gąciarz
Piotr Tymczak

Papieski tramwaj wyjechał na ulice Krakowa [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piotr Tymczak

Na linię nr 8 (Borek Fałęcki - Bronowice Małe) wyjechał Tramwaj Papieski, którym w czwartek papież Franciszek przejechał na Krakowskie Błonia. Teraz tramwaj na co dzień będzie woził mieszkańców i pielgrzymów.

Autor: Piotr Tymczak

Piotr Tymczak

W Dzienniku Polskim pracuję pod ponad 20 lat.Piszę o sprawach miejskich związanych z Krakowem oraz o sporcie. Zajmuję się m.in. inwestycjami, komunikacją, samorządem. 


Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie i podyplomowe studia dziennikarskie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od początku moim marzeniem była praca w redakcji gazety. Spełniłem je przychodząc do redkacji Dziennika Polskiego i łącząc w niej pracę do działów miejskiego i sportowego.


Praca dziennikarska od lat zajmuje większość mojego czasu. W wolnych chwilach lubię czytać prasę i książki, oglądać mecze piłkarskie, spacerować po Krakowie, biegać i pływać. Interesuję się polityką, gospodarką, motoryzacją i sportem. Moim hobby jest moje ukochane miasto Kraków, jego historia i szukanie rozwiązań miejskich problemów, tak by wszytkim pod Wawelem żyło się lepiej. 

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.